ZIŅAS

Festivāls Play Granade jau šovakar!

Martiņš Zaviļeiskis 21.09.2012. 12:31
Šā gada 21.septembrī norisināsies latviešu alternatīvās kustības „Play Granade” organizētais mūzikas un kultūras festivāls „Play Granade Fest 1”, kas norisināsies klubā „Melnā Piektdiena”.

Pasākumu pārstāvēs gan vietējās, gan ārzemju smagās mūzikas žanru pārstāvošās grupas. Starp šīm apvienībām nozīmīgi būtu izcelt viesu grupu „Khroma” no Somijas (Helsinkiem). Šie pārstāvji savā mūzikā veiksmīgi apvieno tādus alternatīvās un elektroniskās mūzikas žanrus kā metal, trip hop, electro un darkstep. Grupa „Khroma” tuvākajā laikā līdzās jau izdotajam mini-albumam „Self Titled” plāno plašākai sabiedrībai prezentēt savu jauno singlu „Chariots”.

Starp vietējām smagās mūzikas grupām, kas koncertēs pasākumā jāmin Retrace My Life, kas „vienā katlā” iemaisījuši tumšākos mūzikas žanrus ar tehnisko metālu, sauktu arī par „djent”. Savukārt, dažādus netradicionālos smagās mūzikas žanra elementus, apvienotus vienā veselumā, publikai sniegs grupas Helid, Burned In Blizzard un Sound Machinery. Lai pasākumu padarītu vēl baudāmāku, grupu sarakstam pievienotas 2 daudzsološās latviešu post-hardcore / metalcore apvienības Blinded Memory un Amelia The Murderer.

Pasākuma organizatori paši ir Latvijā dzīvojoši mūziķi, sportisti un alternatīvās kustības pārstāvji, kas jau zināmu laiku darbojas attiecīgajā nozarē. Par motivāciju pasākumu organizēšanai tiek izvirzīts Latvijā trūkstošais pilna spektra alternatīvās mūzikas, kultūras un ekstrēmā sporta šovu piedāvājums apvienots vienuviet.

Lasi vēl

Komentāri

GambOfLod 10.09.2012. 13:01
norm. klips! pasāciens arī izskatās būs apmeklējams!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga

FORUMS