ZIŅAS

Klang! iesildīsies Liepājā

06.06.2014. 10:58
6. jūnijā Liepājas klubā „Fontaine Palace” notiks rokfestivāla „KLANG!” iesildīšanās koncerts kopā ar grupām „Bloody Heels”, „Art Of Keeping Secrets”, „Neon Saturdays” un „The Factor”.

Katra grupa būs sarūpējusi īpašu gan festivāla, gan sev pašiem veltītu programmu, jo grupas „Bloody Heels” un „Neon Saturdays” turpinās priecēt klausītājus ar dziesmām no saviem salīdzinoši svaigajiem albumiem, savukārt „Art Of Keeping Secrets” atskaņos dziesmas no rudenī gaidāmā debijas albuma. Iespējams, vakara nagla būs vienmēr kolorītie „The Factor”, kuri ballīti sāks jau 5. jūnijā Rīgas klubā „A Nice Place”, atzīmējot sava debijas albuma „Ļauj man dzert” pēdējās uzstāšanās un pienācīgi sagatavojoties Liepājas koncertam.

Festivāla organizatori atgādina, ka tikai līdz 6. Jūnija plkst. 23:59 iespējams iegādāties biļetes par ekstra cenu 10 EUR. Tas paveicams, biļešu pirkšanas laikā ierakstot kodu KLANGWARMUP tam paredzētajā vietā šeit. Pēc tam biļetes uz festivālu būs nopērkamas par cenu 15 EUR. Festivāla dienā biļetes cena 20 EUR, biļešu skaits ierobežots. Sīkāk par festivāla dalībniekiem, atrašanās vietu u.c. informācija pieejama Facebook lapā.

Organizatori izziņojuši visas šā gada festivāla grupas ar pašmāju alternatīvā roka veterāniem priekšgalā. „Pienvedējiem” šis ir īpašs gads – grupa svinēs 20. dzimšanas dienu, gatavojas jauniem ierakstiem un koncertiem.

Šā gada 25. – 26. jūlijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā otro gadu notiks rokfestivāls „KLANG!”. Atšķirībā no pagājušā gada, šoreiz dalībnieku vidū vērojama lielāka stilu dažādība, kā arī būs viesi no Igaunijas („Evestus”, „Cantilena”), Polijas („Lacrima”), Krievijas („Arcanorum Astrum”) un Norvēģijas („Dominanz”). Festivālā uzstāsies viena no pašmāju smagās mūzikas klausītāju iecienītākajām apvienībām „Frailty”, kas pērnā gada nogalē nosvinēja desmit gadu jubileju, savukārt 2014. gada beigām gatavo jaunu repertuāru. Līdzās vietējiem „doom metal” meistariem apmeklētājus priecēs latviešu smagā roka veterāni „Rūsa”, kas pērn savā 26 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē izdeva fanu ilgi gaidīto otro albumu „No vāka līdz vākam” un ar šo ierakstu pārliecinoši triumfēja Mūzikas ierakstu gada balvā „Zelta mikrofons” nominācijā „Labākais metāla un rokmūzikas albums”. Noteikti jāatzīmē vēl viena „Zelta mikrofona” ieguvēja – apvienība „Elkupe”, kas ieguva balvu kategorijā „Labākais alternatīvās mūzikas albums”. Festivāla dalībnieku vidū būs arī turboroka pamatlicēji, vienmēr kolorītie „Oranžās brīvdienas”, ar skarbu, bet patiesu pašironiju apveltītie „Jūdas Graši”, pankroka karognesēji „PND”, dziesmu „Draugs”, „Pastaiga” un citu hitu autori „Ak69”, kā arī apvienības „Rīta Stienis”, „All day long”, „Bloody Heels” un citi. „KLANG” smagākā daļa šogad pieder grupām „Enhet”, „Darrva”, „Deodium”, „Dehead” un „Traumatized”, kā arī leģendārajiem norvēģiem „Dominanz”.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga

FORUMS