ZIŅAS

Karma un estrādes aizkulises - Gapoljeri pirmais videoklips

Gapoljeri 07.01.2015. 09:50
Virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri“ nodod klausītājiem savā pastāvēšanas vēsturē pirmo oficiālo videoklipu dziesmai par karmu un latviešu estrādes aizkulisēm “Dievs bija piedzēries”.

Videoklipa tapšanā piedalījušies “Latvijas Nacionālā teātra” un “Dirty Deal Teatro” aktieri, tostarp Kristians Kareļins, Artis Drozdovs, Toms Liepājnieks u.c., profesionāli operatori un montāžas režisori, Jānis Klimanovs un Normunds Zālamans, kā arī video un aktiermākslas entuziasti. Pilns klipa filmēšanā iesaistīto personu saraksts skatāms videoklipa aprakstā youtube.com. Apvienība izsaka pateicību restorānam “Resto Terase” un visiem iesaistītajiem.

“Gapoljeri” aizsākumi meklējami četru gadu tālā pagātnē kāda komunālā dzīvokļa virtuvē, kurā topošie aktieri un ģitārists nodevušies studiju laika bohēmai. Līdz šai dienai apvienības repertuāru raksturo dziesmas par virtuvē visapspriestākajām tēmām. Aizvadītajā gadā oficiāli izdots pirmais singls “Fetaki” jeb “Muskuļu ārija”, kura instrumentālā daļa klausāma arī jaunā videoklipa sākumā.

Visas “Gapoljeri” aktuālās saites apkopotas apvienības mājaslapā http://gapoljeri.lv/, kurā ir iespēja pieteikties arī “Gapo Meilam”, jaunākās informācijas un pārsteigumu saņemšanai.

Dziesmas teksts neitver mudinājumu diskreditēt kādu personu vai personu grupu dzimuma, reliģijas vai etniskās izcelsmes dēļ.

Lasi vēl

Komentāri

Labs sarkasmiņš! Pilna pasaule ar tādiem bieziem durakiem, kā klipa galvenais varonis, kuru dzimšanas laikā Dievs visticamāk arī bija iešāvis, savādāk ko tādu nebūtu pieļāvis! :)
Ralfs Dravnieks 08.01.2015. 00:11
Tāds mazliet neķītrs Ainars Mielavs. Man pat patika. Paredzu baigo nākotni.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

29.jan
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
31.jan
piektdiena

Help Australian Wildlife

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
31.jan
piektdiena

Intercity Brass Band

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
1.feb
sestdiena

Bardak/Ryvendir/Rienaus_Riga

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS