ZIŅAS

Jelgavā koncertēs stoner rock grupa Somali Yacht Club

MCB 29.07.2019. 13:23
Piektdien, 16. augustā, Jelgavā, klubā „Melno Cepurīšu Balerija” pirmo reizi Latvijā koncertēs Ukrainas stoner roka grupa „Somali Yacht Club” .

Somali Yacht Club” ir stoner rock trio no Ļvovas Ukrainā. Grupas muzikālais sniegums sevī apvieno stoner, psihedēliskā, post roka, shoegaze un post metal sajaukumu. Grupa radusies 2010. gadā, sākotnēji tikai kā džema grupa draugu lokā, bet izveidojusies kā pamatgrupa īsi pēc. Grupas skanējums ierindojis grupu stabilā Eiropas stoner grupu topa desmitniekā - gan koncertēšana festivālos, gan atsevišķie koncertbaucieni, gan klausītāju un kritiķu uzslavas. Aizgājušajā gadā kopīgā Eiropas tūre ar tautiešiem „Stoned Jesus” tikai nostiprināja grupas popularitāti, pierādot, ka viņi ir ļoti enerģiska koncertgrupa.

Veiksmes pamatā ir grupas muzikālais talants un spēja sintezēt dažādus stilus vienā kopējā skanējumā. Ne velti abi grupas pilnie albumi pārsnieguši viena miljona skatījumu atzīmi vietnē Youtube. Daudzi mūzikas apskatnieki viņus sauc par jaunā stoner viļņa karognesējiem kopā ar grupām „Weedpecker”, „Spaceslug”, „Samsara Blues Expriment” u.c. Nereti grupas skanējumu salīdzina ar pasaulē zināmiem mūziķiem, kā „Pelican” , „Tool” , „Kyss” , „Elder” .

Grupa Latvijā spēlēs pirmo reizi.

Koncerta sākums 21:00

Ieejas maksa 5-10eur, biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.aug
trešdiena

Sudden Lights un Laika Suns brīvdabas koncertā Spīķeros

Spīķeri - radošais kvartāls, Maskavas iela 6 Riga
23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga

FORUMS