ZIŅAS

Inokentijs Mārpls klubā Nabaklab sniegs akustisko koncertu

Nabaklab 29.12.2016. 16:24
30. decembrī klubā “Nanabklab” pankroka grupa “Inokentijs Mārpls” sniegs neierastu akustisko koncertu divās daļās.

Grupa Inokentijs Mārpls dibināta 1985. gadā ar sākotnējo nosaukumu "Aklā Zarna", kas 1987. gadā pārtop par "Inokentijs Mārpls". "Inokentija Mārpla" līderis Raimonds Lagimovs jeb Dambis, pateicoties savam ieguldījumam Latvijas pagrīdes mūzikas dzīves attīstībā, tiek dēvēts par Latvijas pagrīdes (underground) mūzikas tēvu, pankroka vectētiņu utml., joprojām turpinot izpelnīties dažādus cieņu apliecinošus apzīmējumus. Jau vairāk nekā 25 gadus Dambis ir daudzu nozīmīgu mūzikas pasākumu organizators un ierakstu izdevējs, veicinot un arhivējot pēc iespējas daudzveidīgākas Latvijas underground izpausmes formas. Šī gada novembrī izdeva jau 15 pagrīdes mūzikas izlasi “Odekolons #15”, apkopojot aktuālākos šī brīža aktuālākos alternatīvās mūzikas pārstāvjus.

Grupa ir leģendāra ar savu ieguldījums pankroka attīstībā Latvijā, kas turklāt tiek uzskatīta par hardcore aizsācējiem bijušās PSRS teritorijā. Grupa koncertējusi neskaitāmos lielos un mazos festivālos ne vien Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Holandē, Ungārijā, Krievijā, Zviedrijā. Grupas skanējumu viedo punk, rock 'n' roll, reggae, hardcore, jazz un rock mūzikas elementi.Norises vieta – mūzikas klubs Nabaklab, Z.A.Meierovica bulvāris 12, Ieejas maksa: 3.00 EUR (iepriekšpārdošanā ticketshop.lv), koncerta dienā 5.00 EUR, koncerta sākums: 21:00, klubs atvērts jau no 17:00. 

Savukārt lielās Jaunā gada sagaidīšanas svinības kopā ar Radio NABA zvēriem norisināsies 31. decembra naktī mūzikas klubā NABAKLAB, karnevālā "Dzīvnieku ferma" ar muzikāli daudzveidīgu programmu - grupām no Latvijas un Somijas, zvēriskām aktivitātēm, salūtu, Laimes aku un pārsteigumiem.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.dec
piektdiena

Fools on Parade

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
6.dec
piektdiena

Gnoomes (RU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
7.dec
sestdiena

Nikto + Elvi Soulsystems

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
19.feb
trešdiena

Alcest {fr} Birds In Row {Fr} Kaelan Mikla {Is}

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

FORUMS