ZIŅAS

“Indygo” gadu noslēgs vērienīgā pasākumā “Fonoklubā”

FonoKlubs 13.12.2013. 14:46
Sestdien, 14. decembrī, “Fonoklubs” Cēsīs aizvadīs “Jager On Tour” pasākumu, kas šajā vasarā kļuva par vienu no kluba apmeklētākajiem notikumiem, sasniedzot maza festivāla apmērus. Šoreiz to papildinās arī grupas “Indygo” gada pēdējā uzstāšanās.

Rīgas progresīvā roka vienība “IndyGo” gadu aizvadījuši zem ļoti aktīvas nots gan izdodot albumu “Decoy”, gan atzīmējoties ar uzstāšanos lielākajos vasaras festivālos un nospēlējot solokoncertu koncertzālē “Palladium”. Pateicoties daudzu gadu pieredzei un harismai, apvienība ir tikusi pie stabila atbalstītāju loka, ko regulāri pagodina ar spēcīgiem koncertiem. “Fonoklubā” sestdien tiks aizvadīta “Indygo” šī gada pēdējā uzstāšanās.  

Atlikušo vakara daļu par muzikālo noformēju gādās Artis Volfs duetā ar dj All-viss. 

Atgādinām, ka šajā vasarā “Jager On Tour” ballīte Cēsīs tika aizvadīta ar vēl nebijušu vērienu, pulcējot pie tūkstoš interesentu, līdz ar to arī šim vakaram organizatori būs gatavojušies ar pastiprinātu rūpību, gādājot par aktivitātēm un vizuāliem papildinājumiem visas nakts garumā. Spītējot ziemas un decembra faktoram, “Fonokluba” pagalms tiks sildīts, lai pirmo reizi kluba vēsturē ballīti varētu izvērt trīs līmeņos - terasē, pirmajā un svaigi atvērtajā otrajā stāvā. 

Piesakoties facebook, ieeja pasākumā bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga

FORUMS