ZIŅAS

„Fontaine Festival” 10. jubileju svinēs ar "The Hobos" un "Līviem"

11.08.2015. 20:06
14. un 15. augustā Liepājā notiekošajā festivālā „Fontaine Festival” gaidāmi vairāki īpaši koncerti un mūzikas grupu apvienošanās – koncertus sniegs grupas „The Hobos” un „Līvi”.

Liepājā jau desmito gadu notiekošais „Fontaine Festival” divās dienās piedāvās vairāk, kā trīspadsmit mūzikas apvienību koncertus, tajā skaitā divu labi zināmu Latvijas rokgrupu apvienošanos.

Uz divām skatuvēm pasākumā uzstāsies „Charles Burton’s Blues Band” no ASV, „Dzelzs Vilks”, „Inokentijs Mārpls”, „The Velvet Supernova”, „D’Troit” no Dānijas, „Triana Park”, „Rebel Riot”, „John E. Vistic Experience” no Lielbritānijas, festivāla saimnieka Luija Fonteina grupa „Starlight Searchers”, „Opus Pro”, „Dead Rats”, „The Big Bluff”, kā arī pazīstamās poproka grupas „The Hobos” koncerts un īpaša leģendārās Liepājas grupas „Līvi” uzstāšanās.

Šī būs lieliska iespēja dzirdēt „The Hobos” pirms rudenī gaidāmā oficiālā apvienošanās koncerta Rīgas koncertzālē „Palladium”, savukārt „Līvi” sagatavojuši koncertu ar vairāku bijušo grupas dalībnieku piedalīšanos, kuri pēdējā laikā nav spēlējuši kopā sen, vai pat nekad.

„Fontaine Festival” norisināsies Liepājā, klubā „Fontaine Palace”, tā āra terasē „Acropolis” un brīvdabas koncertzālē „Gypsy Camp” 14. un 15. Augustā, piedāvājot muzikālu programmu gandrīz 24 stundas diennaktī. Biļetes uz festivālu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv.

„Fontaine Festival” šogad svin savu desmit gadu jubileju.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.aug
trešdiena

Sudden Lights un Laika Suns brīvdabas koncertā Spīķeros

Spīķeri - radošais kvartāls, Maskavas iela 6 Riga
23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga

FORUMS