ZIŅAS

Fonoklubs piedāvā „Elephants From Neptune”

Jānis Sildniks 20.09.2012. 08:13
Sestdien, plkst. 22 Cēsu Fonoklubs piedāvā strauji augošās Igaunijas roka grupas „Elephants From Neptune” koncertu bez maksas.

„Elephants From Neptune” ir viena no daudzsološākajām rokgrupām Igaunijas mūzikas skatuvē, savā neilgajā laika posmā jau aizvadot koncertus kopā ar tādām apvienībām kā "Red Hot Chili Peppers" un "Kaiser Chiefs".

Muzikālā ziņā grupu varētu raksturot kā kvalitatīvu sajaukumu starp "Foo Fighters" un "Queens Of The Stone Age" ar nenopietnas attieksmes pieskaņu, kas jūtams arī tās videoklipā. Lielāku atpazīstamību mūzikas kritiķu un fanu vidū „Elephants From Neptune” ieguva aizvadot trīs koncertus "Tallinn Music Week 2012", kas tās singlam "Can't Come In" pavēra ceļu uz radio ēteriem, un grupai pašai - iespēju spēlēt nozīmīgos vasaras festivālos, tai skaitā arī viesojoties Latvijā.

„Ziloņi No Neptūna”, atrodoties savā attīstības stadijā, ir uzņēmuši stabilu virzienu un radījusi sajūtu, ka beidzot Igaunijas roka skatuvē kaut kas varētu būt sakustējies.

Par dejām pirms un pēc koncerta gādās Fonokluba rezidents RoflD. Ieeja koncertā bez maksas! 

Lasi vēl

Komentāri

sirmais gulbis 20.09.2012. 12:02
Ideāls bomžkõrs! Klips vecajās beastie boys tradīcījās

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.aug
sestdiena

Lasti Kusto(RU)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
29.aug
ceturtdiena

The Ocean + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
30.aug
piektdiena

Grupas Apēdājs koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
30.aug
piektdiena
6.sep
piektdiena

Vader // Hate // Thy Disease

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS