ZIŅAS

Enhet un somi Bill Skins Fifth Sapņu Fabrikā

Laila Siliņa 02.08.2013. 16:30
22. augustā, „Route 66” Sapņu fabrikas telpās notiks Cēsu apvienības „Enhet” un Somijas viesu „Bill Skins Fifth” lielkoncerts.

„Bill Skins Fifth” ir 2008. gadā dibināta metāla mūzikas apvienība no Somijas, kas savas darbības laikā ir izdevusi četrus ierakstus, no kuriem pēdējais ir EP ar nosaukumu „For the Threat”. Tas ir līdz šim lielākais grupas izrāviens, kas pavēris iespēju tai uzstāties Baltkrievijā notiekošajā „Metal Crowd” festivālā, un doties koncerttūrē ārpus Skandināvijas, pa ceļam viesojoties arī Rīgā.

Īpašu programmu gatavo arī pašmāju metalcore apvienība „Enhet”. Koncerta laikā grupa sniegs savu vienīgo jaunā albuma „Keep It Clear” prezentāciju Rīgā. Tāpat tiks organizēts autobuss ar maršrutu Cēsis – Rīga – Cēsis, uz kuru pieteikšanās tiks izziņota jau pavisam drīz. 

Pasākumā kā iesildošās grupas uzstāsies „Omertà” (progressive instrumental rock), „Burned In Blizzard” (metal) un „Rise to the Bait” (metal), bet norises vietas āra terasi un pagalmu piepildīs skate, inline un bmx aktivitātes – gan paraugdemonstrējumi, gan „brīvā rampa”.  

Ieeja pasākumā no plkst. 19:00, ieejas maksa: Ls 3,50 (ar pasākuma flaieri Ls 2,50). 

Piesakies pasākumam Alternative.lv facebook

Foto: Petri Määttänen

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

29.aug
ceturtdiena

The Ocean + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
30.aug
piektdiena

Grupas Apēdājs koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
30.aug
piektdiena
6.sep
piektdiena

Vader // Hate // Thy Disease

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
6.sep
piektdiena

Vennaskond Est, Pleners Lv, Abraham Kenny Aus, Est Lv

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS