ZIŅAS

Brutal Assault ieskaņas: Down

Brutal Assault 02.06.2014. 19:27
Gaidot Brutal Assault, alternative.lv atsvaidzina zināšanas par festivāla grupām. Šoreiz sniegsim nelielu ieskatu leģendārā Anselmo vadītajā Down apvienībā.

Laikam būtu grūti saskaitīt, cik daudz grupām, strīmojot albumu internetā, ir pašiem savs riffu skaitītājs. Ar tādu jauninājumu nāca klajā leģendārā Fila Anselmo (Phil Anselmo) apvienība Down, izlaižot EP Down IV – Part II. Anselmo skaidroja, ka grupa nevēlējās izdot vienu albumu, bet labāk četrus EP, kas, iespējams, faniem pat varētu iet pie sirds labāk, jo biežāk tiek dots jauns materiāls.

Pārstāvji no Pantera, Corrosion of Conformity, Crowbar un Eyehategod 1991.gadā izlēma veidot šo supergrupu, un jau pēc četriem gadiem tika izlaists pirmais albums NOLA, kurš saņēma lielākoties tikai labas atsauksmes. Ņemot vērā, ka šis bija kā blakus projekts, daudz laika bija jāpavada katram savās grupās. Tomēr banda atkal apvienojās 2001.gadā un jau pēc gada tika izlaists otrais albums Down II: A Bustle in Your Hedgerow, kurš vairs netika vērtēts tik augstu cik iepriekšējais. Pēc albuma izdošanas grupa devās tūrē, un pēc tās grupa atkal paziņoja, ka ņem pārtraukumu. Atkalapvienojoties 2006.gadā grupa gada laikā sarakstīja jaunu albumu Over the Under, kas pēc kritiķu vārdiem bija albums, kurš atkal visu sakārto pa plauktiem. Pēdējo divu gadu laikā grupa ir izlaidusi divus EP, Down IV – Part I un otru jau minējām sākumā.

Interesanti, ka Anselmo 2012.gada nogale un 2013. gada sākums ir bijis ļoti produktīvs, proti, izdoti divi EP, viens ar Down, otrs ar Teksasas thrasheriem Warbeast, kā arī izdots solo albums Walk Through Exits Only. Nesen Anselmo sava solo albuma ietvaros apciemoja arī mūsu kaimiņus Igaunijā.

Down ir viena no tām grupām, kuru ir obligāti jāredz Brutal Assault festivālā, jo apvienību pārstāv leģendas, kuras ir līdzdarbojušās daudzās ļoti svarīgās bandās un kuras ir atstājušas pamatīgu ietekmi uz mūsdienu mūziku.

Down varēs redzēt festivālā sestdien, 9.augustā plkst. 21:35

Linki

https://www.facebook.com/down

http://www.down-nola.com/

https://www.youtube.com/user/downnolacom

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga

FORUMS