ZIŅAS

Baltkrievijas un Vācijas crust/grind vakars Ādmiņu ielā.

Rotten Smile 10.09.2014. 14:49
12. septembrī A-ielas telpās (Ādmiņu 4) Eiropas tūres ietvaros uzstāsies Baltkrievijas crust punk/grind grupa Partiya un crust/black metal grupa Wictims Of Classwar no Vācijas.

Partiya pastāv no 2000. gada un ir kļuvusi par atpazīstamāko sava žanra grupu Baltkrievijā un Eiropā. Grupa aktīvi koncertē un ir jau pabijusi 9 Eiropas tūrēs, uzstājoties gan mazos D.I.Y. pasākumos, gan festivālos. Grupa ir izdevusi 6 albumus un dažadus EP split ierakstus ar tādām grupām kā Agathocles (Beļģija), Trotzreaktion (Vācija), Zhulong (Kazakstāna) u.c.

Wictims Of Classwar ir black metal /crust trio no Vācijas ar iepaidīgu, netipiski smagu meitenes vokālu. Grupa aktīvi uzstājas un iepriekš devusies Eiropas tūrē ar grupu Life Possesion (Čehija) un izdevusi split LP ar grupu W.H.A.T.

Šajā tūrē abas grupas atrādīs gan vecos gabalus, gan materiālu no jaunā split LP. Vietējais atbalsts būs no jaunā Valmieras matemātiskā fastcore dueta NUVO, raw punk/hc grupas Defectives un thrasheriem Traumatized.

Sākums 19:00/ieeja 3euro

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
20.dec
piektdiena

JUUK

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
10.jan
piektdiena

Saša Samoiļenko & TOMAS Band

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS