ZIŅAS

Asaru rokenrola eksperimenti - North Bend

North Bend 25.07.2013. 13:42
Ierakstot un piedāvājot klausītājiem 6 skaņdarbus, par savu eksistenci vēlas vēstīt jauns instrumentālās mūzikas kolektīvs no Latvijas - North Bend.

Pavasarī, radošajam garam mājīgajā Valmieras HoDiLa studijā, rakstītais debijas EP ir sen sāktu un jaunu ideju apvienojums - aranžēts šībrīža kopīgajā redzējumā un grupas pirmais nopietnais solis kļūšanā par to, kas tā, iespējams, ir.

Trīs vīru ceļs līdz grupas izveidei noteikti nav bijis ne ātrs, ne loģiskā notikumu secībā, tomēr - prog-rock, stoner, grunge un psychedelic bija galvenie virzieni, kas 2013. gada pavasarī, Jūrmalas Asaros, apvienoja Valteru, Krišjāni un Andri kopīgā - North Bend. Kolektīva skanējumu, noteikti, ietekmējuši ziemeļu kūrorta skarbie sezonu kontrasti un tas, ka Asariem jau vēsturiski piemīt sava (nu jau - gadu desmitiem - sena) psihodēlijas aura.

Šobrīd North Bend rada Valters Kazulis (ģitāra / trokšņi), Krišjānis Kupcāns (bungas) un Andris Apīnis (basģitāra). Skanējumu un tagadējo kolektīvu noteikti izveidojuši arī iepriekšējo sastāvu basģitāristi - Toms Ceļmillers un Mārtiņs Rozenburgs.

Visu albumu, bez maksas, var klausīties un lejuplādēt northbend.bandcamp.com
26. augustā, kolektīvs plānojis savu pirmo satikšanos ar klausītājiem – mazā, draudzīgā koncertā, bārā “Vieta”.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS