ZIŅAS

„All Day Long” un „PND” Ziemassvētku jampadracis dodas tūrē

Edgars Āboliņš 17.12.2013. 10:42
Laikā no 19. līdz 22. decembrim pašmāju pankroka grupas „All Day Long” un „PND” ar turneju "Ziemassvētku jampadracis" piestās Cēsīs, Jelgavā, Liepājā un pirmo reizi - Saldū.

Kā ierasts, ikgadējās koncertturnejas nosaukums ir „Ziemassvētku jampadracis” un tajā grupas vienmēr iekļauj vismaz vienu pilsētu, kurā kopā uzstājušās nav nekad. Šoreiz tas notiks Saldū, vai precīzāk, Lutriņu pagasta Namiķos. Jau otro gadu grupas koncerttūres ietvaros Rīgā neuzstājas.

Koncerti notiks 19. decembrī klubā „Melno cepurīšu balerija” Jelgavā, 20. decembrī Cēsu klubā „Fonoklubs” un 21. decembrī klubā „PMK” Namiķos. Koncertturnejas noslēgums paredzēts svētdien, 22. decembrī Liepājas rokklubā „Fontaine Palace”, kurā abas grupas uzstāsies vēl neredzētos sastāvos, kā arī „All Day Long” pievienosies kāds viesmākslinieks. 

No Saldus uz klubu „PMK” un atpakaļ visu nakti kursēs īpaši norīkoti autobusi, tādēļ par nokļūšanu koncerta vietā uztraukties nevajadzēs.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.okt
pirmdiena

Alexander Markvart / Andrey Popovsky duo

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
23.okt
trešdiena

MMMM

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
24.okt
ceturtdiena

The Protest

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.okt
piektdiena

Aborted [Be] Entombed A.D. [Se] Baest

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
25.okt
piektdiena

La Casa Fantom un Tesa

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga

FORUMS