ZIŅAS

All Day Long svinēs 21. jubileju

All Day Long 13.11.2019. 16:30
17. novembrī „Tallinas pagalmā” savu dzimšanas dienu svinēs Rīgas ska/punk apvienība „All Day Long”. Īpašie viesi - „PND” un Johnny B. Beast.

Jau ilgu laiku All Day Long plānojuši atskaņot savas dziesmas akustiskā skanējumā. 17. novembra koncertu gan nevarēs saukt par akustisku, taču atšķirīgu un vēl nedzirdētu – pilnīgi noteikti. „All Day Long” savu jubilejas koncertu sauc par „intīmu” un gaidāma arī pāris viesmūziķu dalība.

Lai vakara intīmā gaisotne saglabātos no sākuma līdz pat beigām, jubilejas koncertu iesāks viens no sveicējiem, alternatīvā blūza solomākslinieks Johnny B. Beast, kuram šis ir pagaidām pirmais un vienīgais koncerts kopš 2018. gada.

Lai gan PND jau labu laiku strādā pie sava nākamā albuma, grupa apkopojusi spēkus un izrāvusies no ieraksta tapšanas, lai „All Day Long” jubilejā retu reizi uzstātos akustiski. Koncertā dzirdēsim dziesmas gan no topošā albuma, gan leģendārās „PND” kompozīcijas, kuras droši drīkst dēvēt par Latvijas alternatīvās skatuves folkloras neatņemamu sastāvdaļu.

17. novembra koncerta sākums plkst. 21:00, „Tallinas pagalms” atrodas tieši tur – Tallinas ielas pagalmā, Miera ielā 34.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

28.feb
piektdiena

Obscura {De} God Dethroned {Nl} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.feb
piektdiena

Limp Bizkit

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
28.feb
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "ALIS P"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
29.feb
sestdiena

Zig Zag - Blind Seagull (RU) - Jānis Irbe

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.mar
svētdiena

Stu Hamm Band (USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS