ZIŅAS

All Day Long svinēs 20 gadu jubileju

All Day Long 09.11.2018. 11:39
18. novembrī klubā "Republika" 20 gadu jubileju svinēs ska/punk apvienība "All Day Long".

All Day Long savu darbību sāka 1998. gadā, kad trīs piecpadsmit gadus veci jaunieši gandrīz bez jebkādām priekšzināšanām mūzikā nolēma izveidot pankroka grupu. Ceturtais dalībnieks – tajā laikā 13 gadus vecais ģitārists Oskars Zariņš, bija vienīgais, kurš jau apguva ģitārspēli. Apvienība kopā sanāca bērnu un jaunrades nama „Daugmale” telpās, skolotāja Adriana Kukuvasa pārraudzībā. Dažus gadus vēlāk apvienība nomainīja savu nosaukumu uz „All Day Long” un pieaicināja sastāvam pievienoties vairākus pūšamo instrumentu mūziķus no Rīgas 6. vidusskolas. Tādējādi tapa pirmās ska/punk žanrā ieturētās dziesmas, tajā skaitā vecākā vēl joprojām atskaņotā grupas dziesma „Fireman”.

„All Day Long” sastāvs vairākkārt mainījies, taču grupas bundzinieks Edgars Āboliņš un vokālists, ģitārists Oskars Zariņš tajā ir kopš pirmsākumiem. Arī pūšamo instrumentu sekcija nemainīgi jau ilgus gadus ir Krists Kazaks, Māris Miezītis un Sīgals. Jaunākais grupas dalībnieks basģitārists Edvīns Kuzņecovs grupai pievienojās pirms trīs gadiem.

Lai arī „All Day Long” darbojas ievērojamu laiku, savu pirmo ierakstu ar radio „Naba” ierakstu izdevniecības atbalstu grupa izdeva 2017. gadā. Tiesa gan, kopš tā laika ansambļa repertuārā ir arī vairākas jaunas dziesmas, kuras gan pagaidām dzirdamas tikai koncertos.

„All Day Long” apzinātajā mūžā nospēlēti vairāk kā 600 koncerti septiņās dažādās valstīs, iesildīti vairāku žanra smagsvaru koncerti un ticis kāpts uz neskaitāmu gan pagrīdes, gan mainstream festivālu skatuvēm ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Krievijā, Baltkrievijā un Polijā.

18. novembra vakarā jubilārus sveiks „Future Jets”, grupa Zaķis un pavisam jauna grupa Latvijas punk mūzikas skatuvē – „Have No Heroes”, kā arī radio „Naba” raidījuma „Ej Apskrieties” dīdžeju komanda un DJ SKAgris. Vēl gaidāms arī kāds pārsteigums no kulta grupas „Saules krasts”. 

Klubs „Republika” atrodas Mazā pils ielā 11, pasākuma sākums pēc salūta – plkst. 22:00.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

28.feb
piektdiena

Obscura {De} God Dethroned {Nl} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.feb
piektdiena

Limp Bizkit

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
28.feb
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "ALIS P"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
29.feb
sestdiena

Zig Zag - Blind Seagull (RU) - Jānis Irbe

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.mar
svētdiena

Stu Hamm Band (USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS