PASĀKUMI

14.sep
sestdiena

Židrūns + shishi (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
14.09.2019. 19:00

Mūzikas apgāds I Love You Records šoruden svin 10 gadu jubileju, piedāvājot vairākus koncertus, kuros uzstāsies gan izdevniecības mākslinieki, gan ciemiņi no tuvākajām ārvalstīm. Koncertu sēriju atklās pašmāju grupa Židrūns un shishi no Lietuvas.
Grupa Židrūns radās 2003. gadā un jau drīz izpelnījās pelnītu ievērību Latvijas neatkarīgās mūzikas cienītāju aprindās – vispirms ar saviem ekspresīvajiem koncertiem, pēc tam ar studijas ierakstiem. Līdz šim grupa izdevusi trīs albumus, pēdējo no tiem “Židrūns un tas, ko nevar nest” apgādā I Love You Records. Grupas mūzika nav vienkārši raksturojama, tās plašās robežas sniedzas no indīroka līdz pankam, no progresīvā roka līdz garāžrokam. Tomēr galvenā mūziķu apvienības kvalitāte ir tiešā un godīgā attieksme pret sevi un klausītājiem. Židrūns nav grupa, kas koncertē bieži, tāpēc katra viņu uzstāšanās ir īpašs notikums.
Koncerta īpašās viešņas būs meiteņu trio shishi no Viļņas. Viņu mūzikā apvienojas rap/trash/surf /soul stilistika, sapludinot bērnišķīgu prieku ar sievišķīgu enerģiju. Grupas debijas albums NA x 80 nāca klajā pirms gada un tam sekoja Lietuvas mūzikas balvu M.A.M.A. nominācija kategorijā “Labākā alternatīvā grupa”.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.feb
sestdiena

Dzelzs Vilks. Jura Kaukuļa jubilejas koncerts

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: aula.lv
28.feb
piektdiena

Obscura {De} God Dethroned {Nl} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.feb
piektdiena

Limp Bizkit

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
28.feb
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "ALIS P"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
29.feb
sestdiena

Zig Zag - Blind Seagull (RU) - Jānis Irbe

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS