PASĀKUMI

14.sep
sestdiena

Židrūns + shishi (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
14.09.2019. 19:00

Mūzikas apgāds I Love You Records šoruden svin 10 gadu jubileju, piedāvājot vairākus koncertus, kuros uzstāsies gan izdevniecības mākslinieki, gan ciemiņi no tuvākajām ārvalstīm. Koncertu sēriju atklās pašmāju grupa Židrūns un shishi no Lietuvas.
Grupa Židrūns radās 2003. gadā un jau drīz izpelnījās pelnītu ievērību Latvijas neatkarīgās mūzikas cienītāju aprindās – vispirms ar saviem ekspresīvajiem koncertiem, pēc tam ar studijas ierakstiem. Līdz šim grupa izdevusi trīs albumus, pēdējo no tiem “Židrūns un tas, ko nevar nest” apgādā I Love You Records. Grupas mūzika nav vienkārši raksturojama, tās plašās robežas sniedzas no indīroka līdz pankam, no progresīvā roka līdz garāžrokam. Tomēr galvenā mūziķu apvienības kvalitāte ir tiešā un godīgā attieksme pret sevi un klausītājiem. Židrūns nav grupa, kas koncertē bieži, tāpēc katra viņu uzstāšanās ir īpašs notikums.
Koncerta īpašās viešņas būs meiteņu trio shishi no Viļņas. Viņu mūzikā apvienojas rap/trash/surf /soul stilistika, sapludinot bērnišķīgu prieku ar sievišķīgu enerģiju. Grupas debijas albums NA x 80 nāca klajā pirms gada un tam sekoja Lietuvas mūzikas balvu M.A.M.A. nominācija kategorijā “Labākā alternatīvā grupa”.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.nov
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
21.nov
ceturtdiena
22.nov
piektdiena

Mgła (Pl) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
22.nov
piektdiena

Helēna Kozlova

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
22.nov
piektdiena

Ingai Nav Vārdu

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS