PASĀKUMI

9.nov
piektdiena

Zero Absolu & Mango

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
09.11.2012. 22:00

Šajā vakarā Fonoklubs piedāvā īpašu koncertu, uzstājoties grupām Mango, kura prezentēs savu jauno albumu Lifelong Contract un Zero Absolu no Francijas. 

Mango aiz muguras jau ir neskaitāmi koncerti, kas notikuši kā Latvijā, tā arī virknē citu valstu: "esam uzstājušies lielākos un mazākos festivālos, gan klubos, gan brīvdabā, kā televīzijā, tā arī radio, koncertējuši gan akustiski, gan neakustiski un skaļi, skatuvi dalījuši ar lielākiem un mazākiem, vietējiem un mazāk vietējiem māksliniekiem... Bet, lai kādā zemē, vietā un formā mēs uzstātos, nemainīgs paliek viens - ballīte, kas vienmēr nāk ar mums!"

Zero Absolu ir viena cilvēka projekts, kas radies Francijā 2006.gadā. Tas ir postroka, matemātiskā roka un elektroniskās mūzikas sajaukums, kas tiek izpildīts uz vietas radot neskaitāmas cilpas, tās sapludinot sakopējā skanējumā. Šis būs vienīgais Zero Absolu koncerts Latvijā. Jebkurā gadījumā to noteikti ir vērts redzēt, tādēļ iesakam ieplānot šo datumu jau tagad!

Sākums: 22:00
Ieeja: 1Ls

 

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

28.feb
piektdiena

Obscura {De} God Dethroned {Nl} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.feb
piektdiena

Limp Bizkit

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
28.feb
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "ALIS P"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
29.feb
sestdiena

Zig Zag - Blind Seagull (RU) - Jānis Irbe

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.mar
svētdiena

Stu Hamm Band (USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS