PASĀKUMI

30.apr
otrdiena

VALPURĢU Nakts KARNEVĀLS

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
30.04.2013. 21:00
4 / 5 Ls

Cienītās Dāmas un Godātie Kungi !

Aicinām jūs uz gadskārtējo Pavasara VALPURĢU Nakts KARNEVĀLU30.aprīlī (otrdien)JO NĀKAMĀ DIENA IR OFICIĀLA BRĪVDIENA !!! Norises vieta – Latvijas 1.Rokkafejnīcā REITERNA NAMĀ, 2.stāvā, Vecīgā, Mārstaļu ielā 2/4 (www.rockcafe.lv).

Pēc seno ķeltu tradīcijām, aprīļa mēneša pēdējā dienā, pieņemts veikt auglības un dabas atdzimšanas veicināšanai veltītus rituālus, dejojot un dziedot ap ugunskuru. Mēs katru gadu pulcējamies kādā no viesmīlīgajiem Rīgas klubiem, lai šo vakaru atzīmētu mūsdienīgās mūzikas skaņu un deju ritmos, pārģērbjoties par to, kas mēs savā būtībā esam vai gribētu būt ārpus ikdienišķās esības robežām. Tādā veidā, katrs sevī atbrīvojot savu radošo enerģiju un garu, ar to veicinot auglību un dvēseles atdzimšanu.

Rīgā, jau kopš 2007. gada 30.aprīļa, Radošās apvienības BLACK MASQUERADE (www.b-masquerade.lv) rīkotā karnevāla koncerta, šis datums ir kļuvis par katra gada tradīciju Tumšās kultūras pārstāvju pulcēšanās iemeslu, pošoties ne ikdienišķos tērpos un maskās, lai dotos uz kādu no Rīgas alternatīvās mūzikas klubiem, kur par godu šim notikumam tiek pulcētas vienas no populārākajām Baltijas valstu gotiskā roka grupām.

Šogad, mūsu tikšanos pagodinās pašmāju leģendārā Gothic rock apvienība no Kurzemes ārēm, grupaCOLDFLAME (http://www.draugiem.lv/2593/), ko, iesākot koncertu, iesildīs, šī gada martā, LTV7 muzikālajā konkursā TROKSNIS4 debitējusī gotiskā rock grupa OCEANPATH(http://www.draugiem.lv/oceanpath ), kuras sastāvā ir gan leģendārā multimākslinieka Artūra Bērziņa gotiskā kulta industriālā projekta DIADEMA- KORONAR soliste, kā arī bijušais simfoniskā metāla grupas NIGHTTALES soloģitārists. OCEANPATH solās būt košāki, daudz ekspresīvāki, kā tas bija redzams TV raidījumā, kā arī visiem klātesošajiem būšot kāds patīkams pārsteigums, tādēļ nenokavējiet koncerta sākumu.

Koncerta turpinājumā, leģendārā kaimiņvalsts Igaunijas DEATHBEAT stila mūzikas grupa FORGOTTEN SUNRISE (http://www.forgottensunrise.com ) no Tallinas, kas 90′to gadu sākumā ir cēlusies no Doom metal žanra, un ap 21.gadsimta miju pārtapusi par industrialās un elektroniskās mūzikas žanra līdzgaitnieci, vairākkārt viesojoties arī uz Latvijas Underground stilu mūzikas pasākumu skatuvēm. Pirmo reiz Latvijā šī grupa uzstājās 2003.gada novembrī – kluba DEPO tumšās mūzikas pasākumā Discothéque Necronomicon Wave Party. Pēc tam, gandrīz katru gadu, uzstājās kādā, no Rīgā rīkotajiem, tumšās mūzikas pasākumiem. Pēdējo reizi Rīgā, uz skatuves viņus varēja redzēt un dzirdēt 2010.gada novembrī, Norvēģu industriālās mūzikas projekta MORTIIS un ASV grupas COMBICHRIST koncerttūres ietvaros, klubā „MELNĀ PIEKTIDENA „

Kā pēdējie, šī koncerta „nagla”, būs pašmāju enerģiskā, nu jau plaši pazīstamā un daudzsološā industriālā metāla apvienība DARK NEXUS ( www.darknexus.lv ), kas, iespējams, mūs priecēs, ar kādu vērienīgu skatuves šovu. Šai mūzikas apvienībai 13.maijā apritēs 2 gadi, kopš pirmās uzstāšanās reizes, klubā At NICE PLACE. Zīmīgi ir tas, ka toreiz viņiem bija tas gods uzstāties PAVASARA NAKTS KARNEVĀLĀ, kopā ar Kurzemes gotiskā rock grupu COLDFLAME, kas kopš tā laika Rīgā nav uzstājušies.

Video no iepriekšējās DARK NEXUS uzstāšanās Latvijas 1.Rokkafejnīcā :

http://www.youtube.com/watch?v=aiXw8eKMUsE&list=UUscBBMaL8rigGPUbvsuG-zg

Pēc koncerta, paredzēta pasākuma apmeklētāju labāko tērpu apbalvošana, kur no apmeklētāju vidus, iepriekš izraudzītie un par to informētie apmeklētāji, tiek aicināti kāpt uz skatuves. Pārējiem pasākuma apmeklētājiem pie skatuves ar skaļām ovācijām un aplausiem ir jāvērtē katru uz skatuves apbalvojamo, kam pēc pārējo paustās atzinības skaļuma un jaudas tiek noteikts balvu sadalījums. Balvas no Mūzikas veikala RANDOMS. Karnevāla tērpu tēma: gotisks, viduslaiki, raganas, burvji, fantāziju pasaule.

Pēc dzīvo grupu koncerta un labāko tērpu apbalvošanas, Igauņu grupas vokālists ar saktuves vārdu FOR-GOT-TEN ieņems skatuves Dīdžeja pozīcijas ar grupas perkusionista RAGNAR atbalstu, vadot karnevāla viesus ritmiskās un galvu reibinošās dejās.

IEEJA no ASTOŅIEM vakarā KARNEVĀLA  TĒRPOS  4 LATI,
BEZ TĒRPA  5 LATIKoncerta sākums DEVIŅOS VAKARĀ !

Biedru apmeklējuma kartes ar ieeju karnevāla tērpos, varēs iegādāties iepriekšpārdošanā pie šī koncerta dalības grupām par 3Ls. JA ar šo dalības karti, IERODAS BEZ KARNEVĀLA TĒRPA, lai dabūtu ieejas aproci, kluba kasē jāiegādājas vēl 2Ls ieejas biļeti.

Pasākumu Rīko: Radošā apvienība BLACK MASQUERADE

sadarbībā ar SIA “EKO PASTAIGA”.

Informatīvais atbalsts: easyget.lv , ankh.lv un radio NABA .

Tiekamies „ROĶENĒ” – 30.aprīlī VALPURĢU Nakts KARNEVĀLĀ !

Kas nāks, atzīmējās Te:
http://www.draugiem.lv/ev/18421601/
http://www.facebook.com/events/512017015521979/

 

PASĀKUMA PROGRAMMA:

21:00 – OCEANPATH – Gothic Rock  – http://www.draugiem.lv/oceanpath

22:00 – COLDFLAME – Gothic metal – http://www.draugiem.lv/2593/
23:00 – FORGOTTEN SUNRISE ( EE ) Estonia – Tallinn – DEATHBEAT music style -

http://www.youtube.com

http://www.forgottensunrise.com/

http://www.draugiem.lv/forgottensunrise/

24:00 – DARK NEXUS – industrial, Gothic metal – Video no RockCafe: http://www.youtube.com

http://www.draugiem.lv/darknexus/

http://darknexus.lv

01: 00 - Dj’s : Beats From The Vault : 4-GOT-10 / RAGNAR (Goth-industrial discoteque )
20:00 – 4:00 – Mrs. SINISTERS - video sets ( gothic – industrial / metal – rock / ebm / folk grupu video ) 1. un 2. stāva ekrānos ar skaņu arī 2.stāvā starp grupu uzstāšanos.

Komentāri

Sinisters 17.04.2013. 13:39
Super !
Sinisters 22.04.2013. 01:39
igauņu Deathbeat stila mūzikas grupa FORGOTTEN SUNRISE
tikko laiduši klajā jauno 2013 gada albūmu "CRETINISM",
http://www.outoflineshop.de/cretinism.html
ko noteikti varēs arī lētāk iegādāties viņu drīzākajā
Latvijas 1.Rokkafejnīcas koncertā 30.aprīlī
Walpurģu Nakts Karnevālā : http://www.facebook.com/events/512017015521979/
Sinisters 29.04.2013. 20:15
Aktuālie JAUNUMI un diskusijas, kā arī atzīmējas VISI šī pasākuma gribēt nācēji, kas ir un arī nav facebook grupas "BM production" biedri : https://www.facebook.com/events/542695392449315

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

28.feb
piektdiena

Obscura {De} God Dethroned {Nl} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.feb
piektdiena

Limp Bizkit

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
28.feb
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "ALIS P"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
29.feb
sestdiena

Zig Zag - Blind Seagull (RU) - Jānis Irbe

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.mar
svētdiena

Stu Hamm Band (USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS