PASĀKUMI

7.aug
trešdiena

Siensliens

NOASS, AB dambis 2, Rīga
07.08.2019. 20:00
Bez maksas

7. augusts - “Noasā” ir gaidāms dziedātāja un dziesmu autora “Siensliena” koncerts. Tā būs viņa pirmā uzstāšanās Rīgā kopš pasākuma “Dziesmotā Rezolūcija” pie Brīvības pieminekļa, kur vairākas dziesmas izpildītas ar kamerorķestri. “Siensliens” – viņš arī rokgrupas “Židrūns” vokālists un dziesmu līdzautors – uzstāsies ar oriģināldziesmām, no kurām daļa aranžēta mūsdienu tautas mūzikas apvienības “Nielslens Lielslens” ierakstiem.
Šoziem “Nielslens Lielsliens” sastāvā viņš laidis klajā albumu “Kad kniebējs kniebj” un devies koncertturnejā ar dzejniekiem, lai atbalstītu Latvijas mazākās lauku bibliotēkas. Žurnālā “Mūzikas saule” mūzikas apskatnieki Uldis Rudaks un Toms Treibergs albumu novērtējuši ar piecām “saulītēm” no piecām iespējamām kā par muzikālo izpildījumu, tā arī par dziesmu sniegto baudījumu. T. Treibergs raksta: “Šī ir mūzika, kas kaislību parāda kā alķīmisku procesu rezultātu – skanisku, smalki izsvērtu vielu, pildītu ar viegli uzliesmojošiem elementiem (varbūt pat sprāgstvielām) un neattīrīta meža biezokņa saldskābo aromātu. Tas visupirms, pateicoties balsij.”

“Siensliena” koncerts “Noasā” būs, cik vien iespējams bez apgaismojuma, dodot klausītājam iespēju būt maz redzamam telpā un koncentrēt uzmanību uz mūziku un tekstiem, kuru autori ir “Siensliens”, Guntars Godiņš, Heli Lāksonena, Miks Magone un citi.
“Siensliena” mūzika, kas koncertā būs dzirdama ar ģitāru un balsi, ir divējāda. Tā ir gan tumša un nesteidzīga, kā smagās mūzikas pārlikums klusai spēlēšanai, gan arī izjusta kā mēģinājums spēlēt kaut ko līdzīgu soulam ar ironiskiem vērojumiem no sadzīves.
Pirms koncerta iesakām paklausīties “sliena” mūziku. Koncertā būs pieejami “Nielslens Lielsliens” ieraksti.
Siensliens “Šekungār” – https://www.youtube.com/watch?v=LK2MhptUiUc

Nielslens Lielsliens albums “;Kad kniebējs kniebj” –
https://nielslenslielsliens.bandcamp.com/album/kad-knieb-js-kniebj

Ieeja bez maksas
Atbalsta: Rīgas dome

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga

FORUMS