PASĀKUMI

13.sep
piektdiena

PELNI

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
13.09.2019. 21:00
Bez maksas

13.09.2019. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) uzstāsies pavisam jauna mūziķu apvienība - grupa PELNI.
Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!
Ieskatam:
https://www.youtube.com/watch?v=5qjzOqwwWDI

Grupas dalībnieki sevi raksturo kā inteliģentās rokmūzikas pārstāvjus un ir Latvijā vienīgā muzikālā apvienība, kas savā repertuārā izmanto tikai dzejnieka Jāņa Rokpeļņa tekstus. Šīs dzejas popularizēšana kļuvusi par vienu no grupas pamatmērķiem, tāpēc kompozīcijās īpaša nozīme un uzmanība vērsta lirikai, katrai dziesmai, radot atbilstošu noskaņu.
2019. gada vasarā grupa izdeva singlu “Debess Rudzi”, kas iepazīstināja klausītājus ar grupas skanējumu. Pavisam nesen - augusta sākumā tika prezentēts PELNU debijas albums ar nosaukumu “Nospiedumi”, kurā apvienotas 12 kompozīcijas. Albuma skanējums veidojies, iedvesmojoties, no 90. gadu alternatīvās rokmūzikas. Smagnējība un pamatīgums, skarbums, lakonisms un vienlaikus lirisms, vienkāršība un intimitāte ir albumu
raksturojoši elementi.
Grupa PELNI savu darbību uzsāka Jēkabpilī 2018. gada aprīlī. Tās dalībnieki ir: Anna Sēruma (dziesmu autors, producents, vokāls, ģitāra), Alise Kļaviņa (vokāls, basģitāra) un Jānis Miķēns (bungas).

Pasākumā var tikt filmēts un fotografēts, iegūtie materiāli var tikt izmantoti bufetes - picērijas "Ansamblis" publicitātei.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

15.nov
piektdiena

KUMOSIŅŠ

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
15.nov
piektdiena

NUVO un Simia Sapiens (Šveice)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars / Kafkaesque / Burning Dawn

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars | Kafkaesque

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
16.nov
sestdiena

Amenra (BE), E-L-R Ylva

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS