PASĀKUMI

3.nov
piektdiena

Grupas D. Day's Family koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
03.11.2017. 21:00
Bez maksas

Grupas vēsture ir ļoti interesanta un piesātināta. Tās līderis ģitārvirtuozs Pauls Kravalis visu savu apzinīgo mūžu ir veltījis ģitārspēlei un darbojies neskaitāmos projektos - grupā "Logo", sadarbojies ar Kasparu Bindemani, Fēliksu Ķiģeli un grupu "Amberkin Tribe", spēlējis leģendārajā grupā"Rūsa", bijis viens no grupas "D.Day's Rabbit" dibinātājiem ir regulārs sesiju mūziķis.
Sitaminstrumentālists Raitis Dziedātājs ari strādājis neskaitāmos projektos, darbojies grupā "Sliede", "Skumju Akmeņi", "Adamsu Famīlija", organizējis neskaitāmus pasākumus. Daudzus gadus spēlējis kopā ar nesen aizsaulē aizgājušo Latvijas pagrīdes roka leģendu Tomasu Gusevu. Arī Paulam Kravaļim ceļs daudzus gadus bijis kopīgs ar Tomasu. Raitis Dziedātājs uzskatāms par šī projekta sirdi un dvēseli.
Basģitārists Raivis Cauņa daudz gadus veltījis mūzikai.spēlējot latviešu hardroka grupā "Motorium" un grupā "Adamsu Famīlija"
Vokālists Snake ( Jānis Kronbergs), Savulaik piedalījies realitates šovā Talantu Fabrika 2. , kā arī darbojies grupā "Matchman's".
Šajā koncertā grupa prezentēs savu jauno singlu "Kosmonauts" un filmēs klipu, bet pati uzstāšanās būs jautra parodija par Helovīnu!

Komentāri

Būs jārav pivcis un jātusē!Kll bends!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

28.feb
piektdiena

Obscura {De} God Dethroned {Nl} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.feb
piektdiena

Limp Bizkit

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
28.feb
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "ALIS P"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
29.feb
sestdiena

Zig Zag - Blind Seagull (RU) - Jānis Irbe

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.mar
svētdiena

Stu Hamm Band (USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS