PASĀKUMI

18.mai
sestdiena

Franco Franco, Komjaunatne + Curly Heads

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
18.05.2013. 22:00
2 Ls

Franco Franco pavisam nesen nāca klajā ar videoklipu dziesmai "Frank Killed Lee":


Frank Killed Lee stāsta par brīžiem un emocijām, kuras piemeklē, kad mēģini bēgt no izmisuma un nomāktības attiecībās, rodoties emocionālam un garīgam pagrimumam. Cilvēki nereti sevi izliek uz pazudināšanas robežas, padodoties citu emocijām, zaudējot spēkus, ticību un piespiežot sevi pie sienas.

Video autori Anete Rūķe un Jurģis Rudmiezis atklāj, ka šis ir ne tikai pirmais videoklips grupai, bet arī tā veidotājiem, kļūstot par jaunu un emocionālu pieredzi, cenšoties savā galvā esošo stāstu un vīziju nodot skatītājiem, paralēli cīnoties ar filmēšanas laikā valdošo ziemas aukstumu. Anete neslēpj: „galu galā katrs video saskatījām citādu, tāpēc, pēc ieslīgšanas tehniskos risinājumos, pazaudējām jebkādas sajūtas un objektivitāti, sākoties cīņai ar sevi, taču galu galā svarīgākais ir, lai cilvēki novērtētu ieguldīto darbu un Franco Franco gara darbu.”

Komjaunatne - četri puiši un meitene ar skatu uz labākām lietām. Kaut kur starp daudzstāvu blokmājām un pusaudžu problēmām 1990-tajos nāca vēlme izteikt sevi mūzikā. Pēc vairākiem gadiem viņi atrada cits citu, pieslēdza mikrofonus, pastiprinātājus un Komjaunatne bija dzimusi. Šobrīd viņi ir, iespējams, vislabāk glabātais noslēpums Latvijas mūzikā.

Curly Heads ir divu draugu eksperimentāla apvienošanās, lai nospēlētu savu muzikālo skatījumu, pie kura var dejot vai nedejot, pasēdēt vai nesēdēt, parunāt vai nerunājot klausīties.

 

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

28.feb
piektdiena

Obscura {De} God Dethroned {Nl} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.feb
piektdiena

Limp Bizkit

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
28.feb
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "ALIS P"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
29.feb
sestdiena

Zig Zag - Blind Seagull (RU) - Jānis Irbe

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.mar
svētdiena

Stu Hamm Band (USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS