PASĀKUMI

3.mai
piektdiena

CLEANING WOMEN (fin - avantgarde/electro), CLARKKENT (fin - rock/rock'n'roll)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
03.05.2013. 23:00
bez maksas

CLEANING WOMEN (fin – avantgarde/electro)

CLARKKENT (fin – rock/rock’n'roll)
+ DJ Kārlis Ķilkuts

Latvijā koncertēs leģendārs avangarda trio no Somijas – “Cleaning Women”

Maija sākumā – 2. maijā Ģertrūdes ielas teātrī Rīgā un 3. maijā Fontaine Palace Liepājā uzstāsies Somijas alternatīvās mūzikas skatuves leģenda – grupa „Cleaning Women”.
„Cleaning Women” jeb citplanētieši CW01, CW03, CW04 uz planētas Zeme nolaidās tālajā 1996. gadā … Apvienības unikālo skanējumu veido apbrīnas vērts pašdarinātu instrumentu arsenāls apvienojumā ar 15 gadus izkoptu krāšņu fantāziju, kas brīvi ceļo pāri mūzikas žanru robežām. „Cleaning Women” zināmi ne tikai kā hipnotiska koncertgrupa, bet arī regulāri mākslas un kinofestivālu viesi, kas radījuši skaņu celiņus tādiem izciliem mēmā kino klasiķu darbiem kā S. Eizenšteina „Bruņukuģis Potjomkins”, F. Langa „Metropole”, Dz. Vertova „Entuziasms” uc. Grupai ir jaudīga koncertpieredze ne vien no tūrēm teju visās Eiropas valstīs, bet arī ASV, Kanādā, Krievijā un Ķīnā.

Ņemot talkā par instrumentiem pārvērstus veļas žāvētājus, centrifūgas, urbjus, skārda kārbas un citus atribūtus, grupa rada elektrizēti muzikālu lādiņu, kur apdullinoši transa ritmi mijas ar tumši industriālu roku, dūmakainas tehnobalādes ar eksperimentālo skaņu mākslu un lipīgi dzirkstošs pagrīdes disko ar bardiskām somugru tautas meldijām. „Cleaning Women” skatuviskais šarms un video sets apvieno 80to gadu futūrismu un 20to gadu kabarē pulsējošo atmosfēru.

Ietekmīgais alternatīvās mūzikas žurnāls „The Wire” par „Cleaning Women”:
“”Cleaning Women” ir transformējuši avangardu deju mūzikā. Nākuši no performatīvās elektronikas galvaspilsētas Helsinkiem, „Cleaning Women” ierindojas starp neparastākajām un dinamiskākajām koncertgrupām. Sūtņiem no planētas Clinus piemīt bagāta muzikālā iztēle, kas apvieno ietekmes no industriālās un panku mūzikas, kā arī elektronikas, tehno un smaga disko roka. Dzīvajā viņi ir absolūts spridzeklis! Fantastiski.. pārsteidzoši oriģināls industriāla art house skanējums…”

Apvienības viesošanos Latvijā atbalsta Somijas vēstniecība Rīgā, ESEK fonds (Somija).
Informatīvais atbalsts: Radio Naba, Easyget, Veto Magazine.

Piektdien, 3. maijā koncerts notiks Fontaine Palace (Dzirnavu ielā 4, Liepāja) plkst. 22.00, biļetes nopērkamas www.bezrindas.lv.

Informācija par grupu:

www.cleaningwomen.comKomentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

28.feb
piektdiena

Obscura {De} God Dethroned {Nl} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.feb
piektdiena

Limp Bizkit

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
28.feb
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "ALIS P"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
29.feb
sestdiena

Zig Zag - Blind Seagull (RU) - Jānis Irbe

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.mar
svētdiena

Stu Hamm Band (USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS