PASĀKUMI

10.nov
piektdiena

Arms and Sleepers

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
10.11.2017. 20:00
5 EUR

Mirza Ramic un Max Lewis veidotais projekts “Arms And Sleepers” no Bostonas atgriežas Latvijā ar koncertu Kaņepes Kultūras centrā. Kā jau ierasts apvienību koncertos pārstāv Mirza vienpersoniski.
Grupa vairāk kā desmit gadu laikā ir izdevusi teju jau divdesmit dažāda apjoma albumus. Kā arī izveidojuši dažādas veiksmīgas mākslinieciskas sadarbības – ar Tom Brosseau, Philip Jamieson no grupas ‘Caspian’ un daudziem citiem. Dueta koncertējošais dalībnieks Mirza sniedzis neskaitāmus koncertus Ziemeļ- un Dienvidamerikā, Āzijā un, protams, Eiropā, izpelnoties daudzu jo daudzu klausītāju un profesionāļu atzinību. Šī gada pavasarī “Arms And Sleepers” klausītājiem nodeva savu jaunāko pilnmetrāžas albumu “Life Is Everywhere”.

Ieeja: 5 EUR
Biļešu skaits ir ierobežots. Aicinām tās iegādāties iepriekšpārdošanā - vaicā bārmenim.
----------------------------------------------------------------
Within more than a decade, the group has issued almost twenty albums of different sizes. As well as created a variety of successful artistic cooperation – with Tom Brosseau, Philip Jamieson from group ‘Caspian’, and many more. Duo’s concerting member Mirza has given countless concerts in North and South America, Asia and, of course, Europe, gaining recognition by numerous listeners and professionals. This year’s spring “Arms And Sleepers” gave the audience their latest full-length album “Life Is Everywhere”.

Entrance: 5 EUR
There are a limited number of tickets. Available in pre-sale - ask the bartender.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

28.feb
piektdiena

Obscura {De} God Dethroned {Nl} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.feb
piektdiena

Limp Bizkit

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
28.feb
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "ALIS P"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
29.feb
sestdiena

Zig Zag - Blind Seagull (RU) - Jānis Irbe

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.mar
svētdiena

Stu Hamm Band (USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS