JAUNĀKIE IERAKSTI

"Neon Saturdays" piedāvā noklausīties savu jaunāko dziesmu "Eco"

Ingus Sala 10.12.2013. 17:43
Grupa "Neon Saturdays" klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko dziesmu "Eco". Šis ir pēdējais singls pirms grupas gaidāmā albuma, ko paredzēts publicēt 2014.gada sākumā.

Dziesmas mūzikas un teksta autors ir grupas ģitārists Ingus Sala, aranžējums - "Neon Saturdays". Ieraksts veikts vairākās studijās, sadarbojoties ar skaņu inženieriem Ģirtu Laumani (Hodila Records), Ivaru Ozolu (Sound Division studios), Ediju Gņedovski (Studija GEM), savukārt skaņu miksējis un māsterējis Sergejs “Amsterdam” Laletins (Gustavo, Sanctimony).

Dziesma ieturēta alternative/indie rock manierē, izmantojot arī daudz elementu no elektroniskās un deju mūzikas žanriem. Savukārt teksts atbilstoši dziesmas nosaukumam ir par zaļo domāšanu, cilvēku attiecībām ar apkārtējo vidi, ērtībām, ko iegūstam uz tās saglabāšanas rēķina, kā arī mūsu visu kopīgo atbildību veselīgākas, dabai draudzīgākas un savstarpēji harmoniskākas nākotnes veidošanā.

"Eco" ir šogad otrā grupas publicētā dziesma - vasarā "Neon Saturdays" publicēja dziesmu "Here i am", kas guva plašu klausītāju atzinību, sasniedzot 9.vietu Radio SWH Top20 un vasarā kļūstot par vienu no spēlētākajām dziesmām radio ēterā.

Turpmākajos grupas plānos ietilpst debijas albuma izdošana 2014. gada sākumā un aktīva koncertēšana Latvijā un pārējās Baltijas valstīs diska prezentācijas ietvaros. 

Rokgrupa “Neon Saturdays” tika nodibināta 2012. gada februārī. Grupas žanru divos vārdos visprecīzāk varētu apzīmēt kā pozitīvo roku, un tās mūzikā ir jūtamas ietekmes no pārsvarā indie, pop rock un alternative žanriem, kā arī tādiem māksliniekiem kā Foo Fighters, Kings of Leon, Green Day, U2, The Killers, Placebo, 30 Seconds to Mars u.c.

Lasi vēl

Komentāri

viedoklis 10.12.2013. 18:43
skan pēc 30STM un Nickelback apvienojuma. meh.
pēc Nickelback diez vai, bet daudz ir no Angels and Airwaves

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
25.jan
sestdiena

Nemiera Blice 2020 | Round 4

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A

FORUMS