JAUNĀKIE IERAKSTI

Misters & Nospiedumi un Kallekalve izdod dziesmu Viss ir d!#$ā!

Misters & Nospiedumi 26.09.2018. 09:03
Folk-hiphop apvienība "Misters & Nospiedumi" sadarbībā ar mūziķi Kallekalve no grupas "Harta" radījusi vēlēšanām veltītu dziesmu "Viss ir d!#$ā!".

Mūziķi apvienojušies kopīgā dziesmā, lai aicinātu Latvijas sabiedrību būt aktīvai un apdomīgai gaidāmajās Saeimas vēlēšanās!

„Mums katram ir savs viedoklis par politisko situāciju Latvijā un gaidas, domājot par Saeimas vēlēšanu iznākumu. Es esmu aktīvs politisko debašu vērotājs, un arī man savu izvēli izdarīt ir grūti. Katrā partijā ir idejas un cilvēki, ko es gribētu atbalstīt, bet ir arī tādi, kurus nē. Viegli sarkastiskā veidā ar šo dziesmu mēs esam centušies aicināt cilvēkus veltīt vairāk uzmanības tautas priekšstāvju, kā arī viņu priekšvēlēšanu solījumu kritiskai izvērtēšanai, lai Saeimas vēlēšanu rezultāts nenestu vilšanos,” skaidro mūziķis Misters.

"Projektā nolēmu piedalīties, jo patika “Nospiedumu” radītās dziesmas. Saņemot uzaicinājumu līdzdarboties, vēlējos atbalstīt ideju kā vien māku, iespēlējot ģitāru un izpildot vokālās partijas. Man politika nav viegla tēma, taču atbalstu ieceres, kas uzdrošinās radīt un par to runāt, tādējādi iedvesmojot citus saprast un rīkoties,” skaidro grupas Harta dalībnieks Kallekalve.

Teksts: Misters

Vokāls: Misters, Kallekalve

Bīts: Noitro

Ģitāra: Kallekalve

Kokle: Edagars Zilberts

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
20.dec
piektdiena

JUUK

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
10.jan
piektdiena

Saša Samoiļenko & TOMAS Band

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS