JAUNĀKIE IERAKSTI

Hipstokrātija izdod albumu “Te nav Amerika”

Hipstokrātija 22.05.2015. 10:46
23. maijā ar prezentācijas koncertu mūzikas klubā Nabaklab Latvijas grupa Hipstokrātija prezentēs savu jauno albumu “Te nav Amerika”.

Pēc pērn izdotajiem mazalbumiem “Brīnumzeme” un “XII”, šis būs pirmais pilnmetrāžas albums un iekļaus sevī desmit kompozīcijas.

Albumu izdod NABA MUSIC/MELO MUSIC un tā prezentācijs koncertu sērija sāksies 23. maijā, Rīgā, mūzikas klubā NABAKLAB. Šajā koncertā mūziķi būs sagādājuši pārsteigumu. “Līdz šim visos koncertos esam uzstājušies divatā, taču par godu prezentācijai koncertu NABAKLAB padarīsim īpašu ne tikai apmeklētājiem, bet arī paši sev,” izsakās grupas dalībnieki Mārtiņš Strautiņš un Kristaps Zirnis. Pēc tam ar muzikālām albuma prezentācijām un koncertiem “Hipstokrātija” dosies tūrē pa Latviju, kā arī jaunos māksliniekus varēs sastap festivālos 4.07. PagalmFest (Sigula) un 1.08 Laba Daba (Līgatne / Ratnieki).

Muzikālā apvienība Hipstokrātija dibināta 2013.gadā, Rīgā, kurā darbojas divas ar mūziku un mākslu pārņemtas personības. Kristaps Zirnis, kurš grupā pārsvarā nodarbojas ar ideju ģenerēšanu, producēšanu, ierakstu un māsterēšanu, savukārt Mārtiņš Strautiņš ir multiinstrumentālists, kuram dažādu mūzikas instrumentu pārvaldīšana nav sveša.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

12.dec
trešdiena

Cradle Of Filth (Uk) Kill All The Gentlemen Psycholies

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
13.dec
ceturtdiena

TESA | Heartbeats From The Sky 08-18

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
13.dec
ceturtdiena

IRON WINGS unplugged bārā "Republika"

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
13.dec
ceturtdiena

Fools on Parade / Still Runners / Sub Scriptum Nemierā

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9a
14.dec
piektdiena

Emergenza Festival Riga

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS