JAUNĀKIE IERAKSTI

Hipstokrātija izdod albumu “Te nav Amerika”

Hipstokrātija 22.05.2015. 10:46
23. maijā ar prezentācijas koncertu mūzikas klubā Nabaklab Latvijas grupa Hipstokrātija prezentēs savu jauno albumu “Te nav Amerika”.

Pēc pērn izdotajiem mazalbumiem “Brīnumzeme” un “XII”, šis būs pirmais pilnmetrāžas albums un iekļaus sevī desmit kompozīcijas.

Albumu izdod NABA MUSIC/MELO MUSIC un tā prezentācijs koncertu sērija sāksies 23. maijā, Rīgā, mūzikas klubā NABAKLAB. Šajā koncertā mūziķi būs sagādājuši pārsteigumu. “Līdz šim visos koncertos esam uzstājušies divatā, taču par godu prezentācijai koncertu NABAKLAB padarīsim īpašu ne tikai apmeklētājiem, bet arī paši sev,” izsakās grupas dalībnieki Mārtiņš Strautiņš un Kristaps Zirnis. Pēc tam ar muzikālām albuma prezentācijām un koncertiem “Hipstokrātija” dosies tūrē pa Latviju, kā arī jaunos māksliniekus varēs sastap festivālos 4.07. PagalmFest (Sigula) un 1.08 Laba Daba (Līgatne / Ratnieki).

Muzikālā apvienība Hipstokrātija dibināta 2013.gadā, Rīgā, kurā darbojas divas ar mūziku un mākslu pārņemtas personības. Kristaps Zirnis, kurš grupā pārsvarā nodarbojas ar ideju ģenerēšanu, producēšanu, ierakstu un māsterēšanu, savukārt Mārtiņš Strautiņš ir multiinstrumentālists, kuram dažādu mūzikas instrumentu pārvaldīšana nav sveša.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.mai
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.mai
trešdiena

Inokentijs Mārpls

NOASS, AB dambis 2, Rīga
24.mai
piektdiena

Sound Religion

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.mai
piektdiena

Rattus [FIN] + Hot Kommunist [EST]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.mai
piektdiena

SPIRAL SKIES (psychedelic rock/doom, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS