JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Krāsa izdod jaunu dziesmu un tās videoklipu

Krāsa 06.06.2019. 11:29
Grupa “Krāsa” izdevusi singlu un videoklipu “Pastnieks” no vasarā gaidāmā debijas albuma.

Krāsas sastāvu veido vokālists un ģitārists Georgijs Sneks, basists Roberts Lakstiņš - Lakstīgala, bundziniece Ieva Zeltiņa un ģitāristi Roberts Bergs un Miks Gailis. "Murgroka" apvienība pastāv kopš 2015. gada nogales. Apvienība pērn ieguva Aptiekas gada balvu nominācijā “Gada Nesmagā Grupa”. Šobrīd "Krāsa" strādā pie debijas albuma.

“Dziesmu rakstīju pirms 2 gadiem, un sākotnēji ideja bija par savu pagalmu. Pirmās asociācijas bija par vampīru, kas grib ienākt Tevī. Nezinu kurā brīdī tas pārtapa par pastnieku. Vēlāk sāku nojaust, ka dziesmu rakstu par alkoholismu un vientulību”, stāsta dziesmas autors Georgijs Sneks.

Singla “Pastnieks” video ir veidojis Kaspars Marhilēvičs, kurš pērn režisēja “Laupīšanas 101”. “Mana vēlme bija attēlot dziesmas galveno ideju veidā, kas nav pasniegts pārlieku uzkrītoši. Tā vietā, lai klipā burtiski parādītu dziesmas vēstījumu, es centos (un nu tad jau jāskatās, vai tas ir sanācis) šo ideju ekranizēt metaforiski. Būtībā ļaut katram skatītājam, klipu skatoties, veidot savas asociācijas un savu izpratni par to, kas tiek atainots. Protams, svarīgas man bija arī grupas domas un vēlmes par to, kā klips varētu izskatīties, jo galu galā klipam vajadzētu ne tikai pienācīgi korelēties ar dziesmu, bet arī ar grupas identitāti.”

Apvienība uzstāsies 13. jūlijā Salaspils festivālā “Kartupeļpalma” un paralēli turpina rakstīt savu pirmo debijas albumu, kas līdz klausītāju ausīm nonāks drīzumā.

Lasi vēl

Komentāri

Dziesma moš norm bet ieraksts skan gan pēc demo
faak, tas vokāls. caur kauliem iet. :D:D
Hipsteri slēpjas 07.06.2019. 19:10
metālistu ādās. Tas attiecināms arī uz zobens/lemess veģetārieti! Hipsters rulzz. Jānāk ārā no skapja. Es jau esmu iznācis.
Riekstiņš 08.06.2019. 00:27
Ak, Tīna!
Labs klips, forša dziesma
Sajuka pavisam. Cik Latvijā uzrādušas grupas ar SA nosaukuma beigās: Rūsa, Krāsa, Tesa, Mesa, Aelsa, vēl bija Tumsa, ja kādu palaidu garām, pierakstiet klāt.
dirsa ;)
Edvīns Straume 22.06.2019. 21:41
Un ja par tēmu - tas gabals ir sūda popsa, pat nesaprotu kā kaut kas tāds būtu jāliek šajā portālā.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

28.feb
piektdiena

Obscura {De} God Dethroned {Nl} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.feb
piektdiena

Limp Bizkit

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
28.feb
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "ALIS P"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
29.feb
sestdiena

Zig Zag - Blind Seagull (RU) - Jānis Irbe

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.mar
svētdiena

Stu Hamm Band (USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS