JAUNĀKIE IERAKSTI

Ghettozloba izdod albumu "Pamats sirdsmieram"

Ghettozloba 22.09.2014. 16:28
Grupa Ghettozloba laiž klajā savu pirmo studijas albumu, kurā apkopots tās muzikālais veikums pēdējo gadu laikā, šoreiz malā noliekot ansambļa agrīno daiļradi

Albums ierakstīts un miksēts Rīgā, studijā „Lauska”, skaņu inženieris Kaspars Bārbals, savukārt dziesmas „Par vienu dienu īsāka dzīve” un „Ērkšķogas” tapušas Valmierā, studijā „Hodila Records”, skaņu inženieri Artūrs Skujiņš Meijiņš un Lomix (Ģirts Laumanis). Par noformējumu rūpējās Mārtiņš Danevičs. Albumā ir apkopoti astoņi skaņdarbi, no kuriem divi, iespējams, ir jau dzirdēti, taču pārējie - ierakstīti pirmo reizi. "Pamats sirdsmieram" - šis vārdu salikums raksturo grupas radošos procesus tagad, un tāds ir arī šī kopuma jeb skaņu plates vārds.

Albumu iespējams iegūt rakstot www.facebook.com/ghettozloba, ghettozloba@inbox.lv, kā arī lejupielādējot grupas bandcamp lapā https://ghettozloba.bandcamp.com/album/pamats-sirdsmieram.

„Pamats sirdsmieram” prezentācijas koncerti:

4.oktobris, Smiltene, "Miteklis",
11.oktobris, Jelgava, "Balerija",
18.oktobris, Ogre, bijušā kluba „Bermuds” telpas,
25.oktobris, Rīga, "Depo",
7.novembris, Rīga, "Aptieka",
28.novembris, Valmiera, „Teātra Vīna studija”,
12.decembris, Liepāja, "Fontaine Palace".

Grupa Ghettozloba radusies Valmierā, 2002. gada vasaras beigās, apvienojoties četriem draugiem, no kuriem trīs savulaik mācījušies vienā klasē Valmieras ģimnāzijā. Līdz ar pārmaiņām, bundzinieka un ģitāristu maiņu, Ghettozlobas skanējums ir mainījies, kļuvis asāks un smagnējāks, bet vienlaikus nezaudējis ticību melodijai. Par kādu konkrētu stilu iezīmēm mūsu daiļradē lai spriež klausītājs pats.
Līdz šim Ghettozloba savas pastāvēšanas laikā ir nospēlējusi prāvu skaitu dažādu koncertu uz lielākām un mazākām skatuvēm, vairāki gabali („Kam man?”, „Celiņš”, „8 mierīgie”) savulaik ir griezušies ap savu asi Latvijas radiostacijās. Jāpiebilst, ka Ghettozlobas dziesmu vārdi vēl joprojām ir vienīgi latviešu valodā.

Vairāk par grupu:
www.facebook.com/ghettozloba
www.twitter.com/ghettozloba
www.draugiem.lv/ghettozloba

Lasi vēl

Komentāri

Būs jau lāb'.. Normāls latvisks alternatīvs
ghettozloba 02.10.2014. 23:59
Draugi, diemžēl nelielas izmaiņas koncertu datumos! Balerijas koncis tiek pārcelts uz 5.decembri!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.mai
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.mai
trešdiena

Inokentijs Mārpls

NOASS, AB dambis 2, Rīga
24.mai
piektdiena

Sound Religion

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.mai
piektdiena

Rattus [FIN] + Hot Kommunist [EST]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.mai
piektdiena

SPIRAL SKIES (psychedelic rock/doom, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS