JAUNĀKIE IERAKSTI

“Dark Nexus” prezentēs debijas EP

Dainis Kļaviņš 21.11.2013. 16:16
23. novembrī, klubā “A Nice Place” notiks industriālā metāla apvienības “Dark Nexus” EP albuma prezentācijas koncerts.

Albuma nosaukumu un vizuālo noformējumu grupa neizpauž, lai saglabātu veselīgu ziņkārību interesentu vidū. Koncerta laikā tiks atskaņotas dziesmas no EP, kā arī daudz citu dziesmu, kopā sastādot pusotras stundas repertuāru, kas ir visgarākais “Dark Nexus” repertuārs viņu koncertēšanas vēsturē.

“Dark Nexus” savu darbību uzsāka pirms diviem gadiem, pirmo reizi kāpjot uz “A Nice Place” skatuves. Ceļš uz atpazīstamību industrial žanrā nāca pakāpeniski, ar katru reizi paņemot arvien vairāk un vairāk publikas uzmanību. Grupa ir startējusi ne tikai uz vairākām Rīgas un citu Latvijas klubu skatuvēm, bet arī ārpus Latvijas, un ir iesildījusi vairākus ārzemju māksliniekus, kā Sinheresy, Forgotten Sunrise, Freakangel, u.c.

Albuma prezentēšanu palīdzēs iesildīt pašmāju alternative metal apvienība “Once Upon” un death metal apvienība “Darrva”. Koncerta sākums pulkstens 22:00. Ieeja 2Ls, par ko pretī tiks izsniegts bezmaksas dzēriens bārā.

Vairāk informācijas meklējiet grupas “Dark Nexus” facebook lapā.

Lasi vēl

Komentāri

Grupa DARRVA un Dj SINISTER šajā koncertā neuzstāsies : (

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

12.dec
ceturtdiena

Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.dec
ceturtdiena

Mortons

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Tesa un Židrūns

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS