JAUNĀKIE IERAKSTI

Age of Stones atgriežas ar dziesmu Pavasaris

Age of Stones 26.04.2018. 15:29
Grupa “Age Of Stones” atgriežas uz skatuves un klausītājiem nodod savu pirmo singlu “Pavasaris” no gaidāmā albuma.

Ar šo dziesmu grupa sveic visus ar ilgi gaidīto pavasari un aicina visus mosties, sakopties un doties lielajos dienas darbos! Dziesma tapusi sadarbībā ar Reini Kārkliņu, kurš pazīstams kā mūziķis grupā “Franco Franco” un “Triānas Parka” skaņu inženieris, savukārt mikss un māsterings tapis sadarbībā ar Ģirtu Laumani (Lomiks) Hodila Records.5. maijā grupa uzstāsies “Sajūtu Parks” vasaras sezonas atklāšanas pasākumā “Maģisko sajūtu nakts”, Valmierā, kur tiks sniegts brīvdabas koncerts ar jau zināmām un pilnīgi jaunām dziesmām no gaidāmā albuma. 

Grupa “Age of Stones” ir garāžas rock’n’roll grupa no Valmieras, kuras darbības pirmsākumi meklējami jau deviņdesmito gadu beigās, taču oficiāli grupa ir dibināta 2001. gadā. Grupas dalībnieki ir seni draugi jau kopš agras bērnības. Grupas dalībnieki: Niks Jaunzems (balss, ģitāra), Artis Ābele (bungas), Valts Jakubovičs (ģitāra), Jurģis Priedītis (bass). Grupas diskogrāfija: “Sapņojiet” Raibā Tauriņa ieraksti / MICREC (2006); “Goin’out” AOS (2007), “Slaido Blondīņu Cirks” Platforma.lv (2010). 

Lasi vēl

Komentāri

Katamarāns 27.04.2018. 13:04
Nez, varbūt pie vainas ir taimings, bet nekad nebiju domājis, ka teikšu - Hei! Tu esi dzirdējis to jauno Age of Stones dziesmu - man riktīgi patīk - paklausies.
Mūzika OK, bet nu tas tomāts...
NO KURIEneS TAD SHIE atgrieZAS??

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.aug
piektdiena

KautKaili

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
24.aug
piektdiena

Banjoelectric (Detroit Electro-Folk / New Americana, ASV)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
25.aug
sestdiena

Party&Goldsprint #cmwc2018

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
25.aug
sestdiena

The Creek / Melno Cepurīšu Balerija (Jelgava)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.aug
ceturtdiena

The Aspect Project (Norvēģija – pop/ rock)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS