INTERVIJAS

Children Of Bodom: tiekamies Rīgā!

Reinis Graudiņš
REINIS GRAUDIŅŠ 18.11.2013. 10:00
Pirms 27. novembrī "Melnajā Piektdienā" gaidāmā koncerta alternative.lv sazinājās ar melodiskā death metal apvienību Children Of Bodom. Īsi un konkrēti par grupas pašreizējo darbību atbildes sniedza basģitārists Henkka Seppälä.

Labvakar, kur šobrīd atrodaties un kāda ir pašsajūta?

Paldies, jūtamies labi. Esam Vīnē un gaidām koncertu.

Nesen tikāt pievienoti Bloodstock festivāla grupu sarakstam, kas jau tagad ir gana iespaidīgs. Vai nākamā vasara solās būs aizņemta?

Mums patīk uzstāties Lielbritānija. Bloodstock festivālā spēlēs arī Emperor, Megadeth un citas lieliskas grupas. Ir lietas, ko atklāt vēl nevaram, bet visa nākamā vasara noteikti būs ļoti interesanta.

Children Of Bodom tuvojas savas līdz šim garākās Eiropas tūres noslēgumam, kādi ir kopējie iespaidi?

Ļoti, ļoti labi, neskatoties, ka tā bija tik gara. Koncertus apmeklējums ir labs un arī iesildītāji vienmēr ir bijuši lieliski. Par neko nevaru sūdzēties. 

Tūri noslēgsiet ar koncertiem Baltijas valstīs. Vai tam ir kāds īpašs iemesls, vai tomēr tikai ērta pēdējā pieturvieta, jo atrodas tik tuvu Somijai.

Galvenokārt tā ir tikai ērta maršruta plānošana, pēc koncertiem vienkārši ar prāmi dosimies mājās. Tallinā un Rīgā neesam spēlējuši un nezinām, ko sagaidīt. Būs ļoti interesanti. Iespējams, ka Tallinas koncertam būsim piesaistījuši arī fanus no Somijas.

Kā koncertos tiek uztvertas grupas jaunākās dziesmas no albuma Halo Of Blood?

Domāju, ka ļoti labi. Katru vakaru spēlējam 3 – 4 jaunās dziesmas. Interesanti ir ar lēnākajiem gabaliem, jo tiem smagā metāla koncertā ir grūti atrast savu vietu, bet mums pašiem patīk „pārslēgt ātrumus”, tie dod nelielu atelpas brīdi. Tai pat man ļoti patīk spēlēt dziesmu Halo Of Blood, jo tā ir tik ātra un ir izaicinājums arī muzikāli.

Mediji Halo Of Blood ir novērtējuši ļoti labi. Vai esat apmierināti ar atsauksmēm?

Jā, mums sen nav bijušas tik labas atsauksmes. Noteikti esam apmierināti.

Albumu producēja Pīters no grupas Hypocrisy, kas, starp citu, arī nesen sniedza koncertu Rīgā. Vai producents, kurš pats darbojas death metal grupā, ietekmēja skanējumu?

Pīters ir ļoti labs vokālists, un viņi ar Aleksi ir labi draugi. Tieši vokālu ierakstīšanas procesā Pīters deva visvairāk padomu. Ceram ar viņu sadarboties arī nākotnē.

Children Of Bodom regulāri ieraksta arī populāru dziesmu koverus. Vai varēsim sagaidīt Skeletons in the Closet otro daļu?

Pagaidām mums vēl nav pietiekami daudz materiāla priekš otrā koverdziesmualbuma, bet noteikti pastāv iespēja, ka tad, kad būsim iekrājuši daudz šo dziesmu, atkal apkoposim tās vienā diskā.

Šogad albumus izdevušas vairākas nozīmīgas metāla apvienības, piemēram, Black Sabbath un Carcass. 

Par jauno Carcass albumu esmu dzirdējis ļoti daudz laba, bet pats noklausījies to vēl neesmu. Ceru to izdarīt tuvākajā laikā.

Nākamā gada pavasarī Eiropā viesos Metal All Stars tūre, kurā uz skatuves kāps vairāki leģendāri metāla mūziķi. Ja Tev būtu iespēja izveidot savu metāla supergrupu, kas būtu tās sastāvā? 

Flī no Red Hot Chilli Peppers, varbūt arī Filips Anselmo no Pantera, bijušais Megadeth ģitārists Martijs Frīdmans un no bundziniekiem, nezinu, Deivs Lombardo derēs.

Paldies par interviju. Novēlu veiksmīgu koncertu.

Paldies, tiksimies Rīgā.

Lasi vēl

Komentāri

ES piss....Es netieku

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga

FORUMS