ĀRZEMĒS

Noklausies jauno Slayer dziesmu!

alternative.lv 24.04.2014. 18:45
Smagā metāla apvienība Slayer publisko jaunu dziesmu "Implode" un paziņo par līguma noslēgšanu ar Nuclear Blast Records.

"Implode" pirmatskaņojumu piedzīvoja "Revolver Golden Gods" balvu pasniegšanas ceremonijā un drīz pēc tam tika publiskota arī internetā. Dziesmu iespējams lejupielādēt grupas oficiālajā mājaslapā slayer.net.

Slayer tuvākajā laikā gatavojas sākt darbu pie jaunā albuma, ko plāno izdot 2015. gada sākumā Nuclear Blast Records paspārnē, tādējādi pārtraucot 28 gadus ilgās attiecības ar American Recordings. Tāpat albuma ieraksta procesā nepiedalīsies producents Riks Rubins, ar kuru smagā metāla apvienība regulāri sadarbojusies kopš 1985. gadā izdotā "Hell Awaits".

"Rikam ir bijusi milzīga loma mūsu karjeras attīstībā, kopā esam radījuši lieliskus albumus," stāsta Toms Araja. "Mūsdienās ierakstu kompānijas vairs nespēlē tik lielu lomu. Mums patīk ideja doties pretī jauniem izaicinājumiem, veidot tiešu kontaktu ar faniem, Nuclear Blast Records vēlas šajā piedzīvojumā doties kopā ar mums."

Slayer - Implode

Lasi vēl

Komentāri

Emīlija. 25.04.2014. 13:16
Fuck yea.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
24.aug
sestdiena

The BIG Deal // Zona

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
24.aug
sestdiena

Reiner albuma Veidojot tagadni koncerts

NOASS, AB dambis 2, Rīga
24.aug
sestdiena

Lasti Kusto(RU)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4

FORUMS