ĀRZEMĒS

Noklausies jauno Slayer dziesmu!

alternative.lv 24.04.2014. 18:45
Smagā metāla apvienība Slayer publisko jaunu dziesmu "Implode" un paziņo par līguma noslēgšanu ar Nuclear Blast Records.

"Implode" pirmatskaņojumu piedzīvoja "Revolver Golden Gods" balvu pasniegšanas ceremonijā un drīz pēc tam tika publiskota arī internetā. Dziesmu iespējams lejupielādēt grupas oficiālajā mājaslapā slayer.net.

Slayer tuvākajā laikā gatavojas sākt darbu pie jaunā albuma, ko plāno izdot 2015. gada sākumā Nuclear Blast Records paspārnē, tādējādi pārtraucot 28 gadus ilgās attiecības ar American Recordings. Tāpat albuma ieraksta procesā nepiedalīsies producents Riks Rubins, ar kuru smagā metāla apvienība regulāri sadarbojusies kopš 1985. gadā izdotā "Hell Awaits".

"Rikam ir bijusi milzīga loma mūsu karjeras attīstībā, kopā esam radījuši lieliskus albumus," stāsta Toms Araja. "Mūsdienās ierakstu kompānijas vairs nespēlē tik lielu lomu. Mums patīk ideja doties pretī jauniem izaicinājumiem, veidot tiešu kontaktu ar faniem, Nuclear Blast Records vēlas šajā piedzīvojumā doties kopā ar mums."

Slayer - Implode

Lasi vēl

Komentāri

Emīlija. 25.04.2014. 13:16
Fuck yea.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS