ĀRZEMĒS

Behemoth spiesti pārtraukt Krievijas tūri

alternative.lv 23.05.2014. 12:13
Pamatojoties uz apsūdzībām par nederīgām vīzām, poļu metāla apvienība Behemoth saņēmusi sodu un spiesta pamest Krieviju.

Grupa tika aizturēta pirms koncerta Krievijas pilsētā Jekaterinburgā, kas bija piektā no trīspadsmit paredzētajām tūres pieturvietām šajā valstī. Trešdien, 13. maijā Behemoth facebook.com profilā grupas līderis Adams „Nergals” Darskijs (Adam „Nergal” Darski) nāca klajā ar paziņojumu, ka grupa un tūres personāls aizturēti sakarā ar nederīgiem ceļošanas dokumentiem.

„Mūs aizturēja balstoties uz nepareizām vīzām,” raksta Nergals. „Kad teicu, ka nepametīšu klubu bez Polijas vēstniecības pārstāvja, varas iestādes draudēja pielietot spēku. Aptuveni desmit policistu pavadībā mūs aizveda uz Federālās migrācijas dienestu. Centos sazvanīt Polijas vēstniecību Jekaterinburgā, taču neviens necēla.”

Katram no septiņiem tūres dalībniekiem tika piespriests 2000 rubļu sods (aptuveni 41 eiro) un pavēlēts pamest valsti. „Šķiet, ka tikām pie jaukas un gudras tiesneses, kas saprata mūsu situāciju un pieņēma cilvēcīgu lēmumu,” Polijas TV kanālam „Polsat News” atklāja Nergals. „Saņēmām minimālo sodu un norādes, kā pamest Krieviju. Tagad vēlamies atpūsties pēc negulētajām naktīm un pēc iespējas ātrāk atgriezties mājās.”

Grupa Behemoth šogad izdeva desmito studijas albumu „The Satanist”, kas ir pirmais pēc vokālista un grupas līdera Nergala cīņas ar leikēmiju.

Lasi vēl

Komentāri

pērējās grupas vācās likt BANU rašai - parašai... sorry par izteicieniem, bet nu BĻeĢ!
Šizatroniķis 03.06.2014. 08:42
Nu ko var teikt - Krievijas fašistiskais režīms visā tā krāšņumā. Kamēr tur pie varas būs fašists Putins, tikmēr nekas labs nav gaidāms.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.feb
piektdiena

TAAKE (black metal, Norvēģija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
23.feb
sestdiena

Dominanz un Darrva

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
23.feb
sestdiena

Grupas Sigma koncerts Republikā

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.feb
sestdiena

Alis P (Zviedrija/Latvija, blūzroks)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
26.feb
otrdiena

Sturle Dagsland

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga

FORUMS