ĀRZEMĒS

Behemoth spiesti pārtraukt Krievijas tūri

alternative.lv 23.05.2014. 12:13
Pamatojoties uz apsūdzībām par nederīgām vīzām, poļu metāla apvienība Behemoth saņēmusi sodu un spiesta pamest Krieviju.

Grupa tika aizturēta pirms koncerta Krievijas pilsētā Jekaterinburgā, kas bija piektā no trīspadsmit paredzētajām tūres pieturvietām šajā valstī. Trešdien, 13. maijā Behemoth facebook.com profilā grupas līderis Adams „Nergals” Darskijs (Adam „Nergal” Darski) nāca klajā ar paziņojumu, ka grupa un tūres personāls aizturēti sakarā ar nederīgiem ceļošanas dokumentiem.

„Mūs aizturēja balstoties uz nepareizām vīzām,” raksta Nergals. „Kad teicu, ka nepametīšu klubu bez Polijas vēstniecības pārstāvja, varas iestādes draudēja pielietot spēku. Aptuveni desmit policistu pavadībā mūs aizveda uz Federālās migrācijas dienestu. Centos sazvanīt Polijas vēstniecību Jekaterinburgā, taču neviens necēla.”

Katram no septiņiem tūres dalībniekiem tika piespriests 2000 rubļu sods (aptuveni 41 eiro) un pavēlēts pamest valsti. „Šķiet, ka tikām pie jaukas un gudras tiesneses, kas saprata mūsu situāciju un pieņēma cilvēcīgu lēmumu,” Polijas TV kanālam „Polsat News” atklāja Nergals. „Saņēmām minimālo sodu un norādes, kā pamest Krieviju. Tagad vēlamies atpūsties pēc negulētajām naktīm un pēc iespējas ātrāk atgriezties mājās.”

Grupa Behemoth šogad izdeva desmito studijas albumu „The Satanist”, kas ir pirmais pēc vokālista un grupas līdera Nergala cīņas ar leikēmiju.

Lasi vēl

Komentāri

pērējās grupas vācās likt BANU rašai - parašai... sorry par izteicieniem, bet nu BĻeĢ!
Šizatroniķis 03.06.2014. 08:42
Nu ko var teikt - Krievijas fašistiskais režīms visā tā krāšņumā. Kamēr tur pie varas būs fašists Putins, tikmēr nekas labs nav gaidāms.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga

FORUMS