ALBUMU APSKATI

Distorted Youth - Distorted Youth

Jānis X 01.08.2012. 00:45
Nu ko, beidzot šī ilgi solītā recenzija un jau iepriekš atvainojos par lielāku subjektivitāti kā parasti;). Tātad beidzot iznācis šis diezgan ilgi gaidītais minialbūms, kurš, manuprāt, būtu nosaucams par agrīno dziesmu izlasi, jo grupas pēdējās (manuprāt, labākās)...

Nu ko, beidzot šī ilgi solītā recenzija un jau iepriekš atvainojos par lielāku subjektivitāti kā parasti;). Tātad beidzot iznācis šis diezgan ilgi gaidītais minialbūms, kurš, manuprāt, būtu nosaucams par agrīno dziesmu izlasi, jo grupas pēdējās (manuprāt, labākās) dziesmas šeit diemžēl nav iekļautas. Tomēr ieraksts nepavisam nav slikts - tas vienkārši atšķirās no koncertos dzirdamā. Šīs 10 (9) dziesmas laikam gan ir metāliskākas, pat ātrākas, vairāk uz NYHC velkošas (kas gan nav manā gaumē), papildus efektu dod balss distortion (vismaz man tā liekas - var jau būt, ka tā ir dabas dota balss:)). Albūms ir diezgan vienmērīgs, bet ne vienveidīgs, jo brīžiem skanējumu atsvaidzina elektroniskie efixi, sempli un dažas diezgan interesantas pārejas un fiškas. Dziesmu struktūras, manuprāt, ir pat ļoti veiksmīgas un interesantas (lai gan brīžiem pa daudz pauzes starp dziesmas daļām, bet tā tāda kopīga Latvijas iezīme;). Protams, var piesieties pie dažām mazām kļūdiņām un nelīdzenumiem, bet kopējais skanējums ir diezgan meistarīgs - jāatzīst gan, ka lielā mērā pateicoties tieši bungām. Man ļoti patika Cold blood elektroniskais ievads un pēc tam sekojošā ātrā daļa, vispār jāsaka, ka ātrās daļas Distorted Youth izpildījumā ir burvīgas un man liels pārsteigums bija dziesma Trust, ko končos esmu palaidis garām - nežēlīgi spēcīgs gabals! Un, protams, viena no labākajām diska dziesmām ir World for everyone (un tas nav tikai mans spriedums).

Kopumā jāsaka, ko ļoti labs ierakts Latvijai un vispār man ir prieks, ka aizvien vairāk LV grupas izdod ierakstus, kas man gan šķiet daudz tuvāki par Rietumu perfektajiem produktiem. Un šis disks noteikti iesakāms visiem LV hc/punk cienītājiem!

Izdošanas datums: 30.11.2002.

Izdevējs: Nekac Distribuciya

Tracklist

  1. columna vertebralis
  2. Sxe
  3. Cold blood
  4. Sorry (chaos)
  5. Trust
  6. War?
  7. World for everyone
  8. Take a look
  9. Distorted youth
  10. Hole

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.jan
sestdiena

The metal event in Republika, Riga

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
18.jan
sestdiena

Jānis Irbe + Stray Orchid

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS