ZIŅAS

Sandtrout piedāvā jaunu albumu

Sandtrout 11.07.2013. 10:44
Grupa "Sandtrout" bezmaksas lejupielādei piedāvā savu jaunāko veikumu

Šī gada vasarā Sandtrout nāk klajā ar 8 dziesmu pilnformāta albumu "In Depthless Nowhere", kas ir pieejams bezmaksas lejupielādej grupas facebook lapā.

 

"Grupa Sandtrout dibināta 2006.gadā Rīgā. Jau gadu vēlāk tika ierakstīts pirmais 3 dziesmu demo "Distance"; toreiz Sandtrout meģīnāja skanēt līdzīgi tādām grupām kā Killswitch Engage un All That Remains. Vēlāk, 2010 gadā, Sandtrout ierakstijuši 5 dziesmu EP "Reach The Absolute".

"Pirmie divi ieraksti un pārējais materiāls, ko Sandtrout izpildīja koncertos, bija ļoti stipri iedvesmots no metalcore. 2011.gadā grupai pievienojās jaunais vokālists Nikolajs, kura īpatnībās labāk iederējās grupas jaunajā materiālā, metalcore paliekot pavisam maz," portālu Alternative.lv informē grupas pārstāvji.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.