ZIŅAS

ak69 izdod singlu no debijas albuma – dziesmu “Rīts”.

Mārcis Pļaviņš 28.01.2013. 19:57
“Rīts” ir vecākā no grupas ak69 dziesmām, kas sarakstīta tālajā 2003.gadā. Dziesmas skanējums, laika gaitā mainījies, taču galvenās vadlīnijas palikušas nemainīgas. Singls noslēdz grupas darbu pie “Izlaiduma”, lai ķertos klāt jau nākamajam rokgrupas albumam, kuru plānots izdot šajā pavasarī.

“Šķiet, ka mūsdienās cilvēkiem ir sašķobītas vērtību skalas un kritērijji, pēc kuriem tie dzīvo – materiālās vērtības, sociālais statuss. Kur paliek vienkāršās lietas, kā gaiss, ko elpojam, saule, kas silda un cilvēki, kurus mīlam?” pārdomās par dziesmu dalās Oskars Mustermanis – dziesmas teksta autors, grupas ak69 līderis.

“Rīts” ir pēdējais singls no 9.novembrī izdotā rokgrupas debijas albuma “Izlaidums”. Tas seko tādiem grupas singliem kā “Draugs”, “Meli”, “Par Janu”, “Tik Vien”, “Tagad, Te un Tūlīt” un klausītāju mīlestību iekarojušā singla “Pastaiga”.

2013. gads grupai solās būt notikumiem bagāts – jauni singli, jauni videoklipi un jauns albums sastāda tikai daļu no plānotā.

Rokgrupa ak69 pastāv kopš 2002. gada un savu darbību sākusi Bauskas novadā. Grupas sastāvā šobrīd ir Oskars Mustermanis (vokāls/ ģitāra), Vadims Ņevjadomskis (bekvokāls/ bass), Jānis Hohbergs (ģitāra) un Mārcis Pļaviņš (bungas).

Dziesmu klausies ak69 Soundcloud profilā

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.