ZIŅAS

“White Hills” koncertu Rīgā ievadīs ansamblis “Židrūns”

SKYR 27.08.2013. 15:52
29. septembrī gaidāmo amerikāņu space rock trio “White Hills” koncertu ievadīs ansamblis “Židrūns”.

Kopš izmaiņām grupas sastāvā, dalībnieku privātajās dzīvēs, kā arī veselības likstām, pēdējā gada laikā “Židrūns” nav redzēts bieži koncertējam. Nupat gan nospēlēts koncerts Cēsīs, taču lielākā uzmanība tiekot veltīta pūliņiem mēģinājumu telpā un jauna muzikālā materiāla radīšanai. Viena no pēdējo gadu spilgtākajām pašmāju rokgrupām, kas radījusi arī pēdējo gadu pašmāju roka klasiku – dziesmu “Šņāc šoseja”, koncertā Kaņepes Kultūras centrā sola atskaņot arī šo un to jaunu.

Kā ziņots iepriekš, 29. septembrī ar koncertu Kaņepes Kultūras centrā Rīgā pirmoreiz Latvijā viesosies rokmūzikas trio “White Hills” no Bruklinas Ņujorkā. Apvienība, kuras daiļrade viesbiežāk tiek dēvēta par “psihodēlisku” un “kosmisku” nupat cienījamās Čikāgas izdevniecības “Thrill Jockey” paspārnē laidusi klajā savu jaunāko studijas albumu “So You Are… So You’ll Be” un pirms došanās uz Eiropu šobrīd vēl spēlē pēdējos koncertus ASV kopīgā turnejā ar kolektīvu “The Cult”.

Biļetes uz koncertu Rīgā nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā www.bezrindas.lv. To cena šobrīd – Ls 6.00, bet, tuvojoties koncertam, biļetes kļūs dārgākas.

Lasi vēl

Komentāri

mjā pa 6ls atnāks tikai grupas draugi un vēl maksimums 20 fanāti. uztaisītu pa divīti un viss būtu pārbāzts, tā ka nebūtu vietas. grūti saprast, kā ir labāk
Abas grupas līmenī, tas jau fakts. Redzēs, vai tikšu. No ieejas maksas gan jau lauvas tiesu tie amīši prasa

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS