ZIŅAS

Tumšu noskaņu caurausts koncerts klubā Depo

Klubs "Depo" 10.11.2015. 14:30
20. novembrī klubā „Depo” gaidāms noskaņām bagāts koncerts, kurā savas koncerttūres „In the Wake of Evil” ietvaros uzstāsies „Oceanwake” un „Morbid Evils” no Somijas.

Eiropas tūre sākās viņu dzimtajā krastā, Somijā, Pori pilsētā un tālāk virzīsies uz Dāniju, šķērsos Vāciju, Čehiju, Poliju un Rīgā piestās piektdien, 20. novembrī, kur grupas uzstāsies klubā „Depo”. Pēdējais koncerts notiks dienu vēlāk, Igaunijā.

Oceanwake” dibināta 2009. gadā un no darbības pirmsākumiem centušies radīt unikālu mūziku, kuras skanējumam nav žanriski ierobežojošu noteikumu. Skanējuma pamatā ir lēni doom/death metāla rifi, mūzikā ietverti arī diezgan pārsteidzoši elementi no psihedēlijas, postroka, kantrī un blekmetāla.

2013. gada jūnijā iznāca grupas debijas albums „Kingdom” un šogad dienasgaismu ieraudzīja otrais albums „Sunless”, un tie abi izpelnījušies lieliskas dažādu valstu mūzikas kritiķu atsauksmes.

„Radio NABA” raidījumā „Vārnu Laiks” grupas basists Jarko Mākela dalījās pārdomās par grupas jaunāko albumu, saņemtajām atsauksmēm un to, ko mēs varam no viņiem gaidīt koncertā.
Raidījuma ierakstu klausies šeit!

Morbid Evils” ir doom/sludge/death/drone grupa, ko 2014. gada ziemā nodibināja Keijo Nīnimā. Šī mūziķa vārds daudziem pazīstams no viņa aktivitātēm graindkora grupā „Rotten Sound”. 2015. gada martā, ierakstu kompānija „Svart Records” izdeva „Morbid Evils” debijas albumu „In Hate With The Burning World”, kas jau tapis atzinīgi novērtēts daudzviet pasaulē. Patlaban top grupas trešais albums.

Piesakies pasākumam: https://www.facebook.com/events/1444086239245787/

Lasi vēl

Komentāri

Hei Visiem! 25.11.2015. 00:27
Koncerts bija jaudīgs,bet par to es uzzināju netīšām. To, ka nebija reklāmas varēja just arī pēc apmeklētāju skaita. Vaitad tiešām ir tik grūti mazliet paspamot savus koncertus?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

15.dec
svētdiena

Upes labdarības koncerts

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
18.dec
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

Ziemassvētku priekšnojautas ar Čipsi un Dullo

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
19.dec
ceturtdiena

Les Attitudes Spectrales + Donēts

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

METAL XMAS EVENT

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS