ZIŅAS

Sestdien Fonoklubā skanēs smagais vakars

Alternative.lv 29.09.2017. 14:31
Šajā sestdienā, pulksten 20:00, Fonoklubs Cēsīs vērs durvis smagajam vakaram, kurā uzstāsies divas Somijas apvienības – Khroma un Crib45, kā arī igauņu Evestus.

Grupas Baltijā sniegs trīs koncertus, Cēsīm esot vienīgajai pieturvietai Latvijā. Elektroniskā metāla apvienība Khroma pašmāju auditorijai ir pazīstama no tās iepriekšējām viesošanās reizēm Latvijā, kuru starpā tā ir bijusi Cēsu metalcore apvienības Enhet Eiropas turneju partnere.

Crib45 ir septiņu dalībnieku grupa no Helsinkiem, kas spēlē kvalitatīvu un “sladžīgu” postroku, ko mēdz salīdzināt ar agrīnajiem grupas Callisto albumiem. Paši gan viņi sevi raksturo kā “lēnus un ļoti smagus – gluži kā aktieris John Candy”.

Pirmo reizi Fonoklubā uzstāsies Igaunijas industriālā gotiskā roka apvienība “Evestus”, kuru priekšnesumā nozīme ir gan audiālajam, gan vizuālajam baudījumam.

Pasākuma sākums ir paredzēts jau 20:00; ieejas maksa – 4€

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

14.dec
ceturtdiena

Eschatos. ieraksta MÆRE atklāšana

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
14.dec
ceturtdiena

Gloria + Sub Scriptum, Fools On Parade

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.dec
ceturtdiena

Cats Park

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
15.dec
piektdiena

Solīds pasākums + Čipsis un Dullais

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
15.dec
piektdiena

FORUMS