ZIŅAS

Rokkafejnīcā koncertēs Laime Pilnīga

Latvijas 1. Rokkafejnīca 28.11.2016. 15:20
2. decembrī Latvijas 1. Rokkafejnīcā notiks rokgrupas "Laime Pilnīga" koncerts, apmeklētājus iesildīs psihodēliskā blūzroka trio "So Lucid Electric Feel".

Laime Pilnīga savu darbību sāka jau 2006. gadā un ir izdevusi divus studijas albumus, koncertējusi dažādās vietās Latvijā un arī Eiropā. Oktobra nogalē grupa izdeva jaunu singlu un devās „Apocalyptic Intimacy” tūrē, kuras ietvaros grupa koncertēja dažādās vietās Latvijā un ārpus tās.

„Pēdējie koncerti mums ir bijuši Nīderlandē un Vācijā, devāmies arī uz tālākām Latvijas pilsētām – uz Alūksni, Liepāju un Praulienu. Sanāk tā, ka kādu laiciņu neesam spēlējuši Rīgā, tāpēc būs forši atkal uzspēlēt Rīgas publikai,” stāsta Laime.

Grupa So Lucid Electric Feel ir jauna psihodēliskā blūzroka grupa. Grupas mūzikā liela nozīme ir improvizācijai, un paši mūziķi saka: „Kad mēs spēlējam, nekoncentrējamies tik ļoti uz to, kā dziesma skan ierakstā, vairāk ļaujamies konkrētā mirkļa sajūtām.” Mūziķi ir koncertējuši dažādos festivālos un klubos, kā arī nesen sniedza koncertu Tallinā.

So Lucid Electric Feel uz skatuves kāps 22:45 un sniegs 45 minūšu ilgu programmu, savukārt Laime Pilnīga sāks spēlēt pusnaktī, 00:00, un apmeklētājus priecēs ar stundu ilgu programmu. Pēc koncerta par mūziku rūpēsies Latvijas 1. Rokkafejnīcas DJ.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.dec
piektdiena

Fools on Parade

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
6.dec
piektdiena

Gnoomes (RU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
7.dec
sestdiena

Nikto + Elvi Soulsystems

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
19.feb
trešdiena

Alcest {fr} Birds In Row {Fr} Kaelan Mikla {Is}

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

FORUMS