ZIŅAS

Rīgā un Liepājā viesosies hardrokagrupa Temple Balls no Somijas

Temple Balls 16.04.2018. 15:42
Somi "Temple Balls" uzstāsies klubā “Depo” ceturtdien, 19. aprīlī, un klubā “Fontaine Palace” piektdien, 20. aprīlī.

Grupa Temple Balls nāk no Somijas pilsētas Oulu, un ar koncertu Rīgā atklās savu pirmo Eiropas koncertturneju. Pēdējos gados grupa ir cītīgi strādājusi un ieguvusi plašu atbalstītāju loku. Pagājušā gada februārī Temple Balls izdeva debijas albumu “Traded Dreams”, kas guva lielu atsaucību Somijas un ārvalstu medijos, 2017. gada nogalē grupa, kā iesildošie mākslinieki, devās Somijas tūrē kopā ar populāro smagā metāla grupu Battle Beast, uzstājās Japānas mūzikas festivālā “Metal Mania 2017”, devās nelielā tūrē pa Ukrainu un, protams, aktīvi koncertēja savās mājās, Somijā.

19. aprīlī grupa uzsāks “Thunder from The North” Eiropas tūri un sniegs 15 koncertus Latvijā, Lietuvā, Čehijā, Polijā un Slovākijā.
“Ja godīgi, esam ārkārtīgi priecīgi, tas būs aizraujoši! Jaunas koncertvietas, jaunas sejas un jauni ausu pāri, kurus varēsim iepriecināt ar mūsu uzstāšanos – lieliski!” saka grupas solists Arde.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

27.mar
trešdiena

gniter [FI] un Grinding Fear [FI]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
28.mar
ceturtdiena

Crimson Day (Melodic Heavy Metal, Somija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
28.mar
ceturtdiena

NYOS (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
28.mar
ceturtdiena

The Vale & A Farewell To Words [at] Studya

Studya, Baldones iela 34B, Ogre, Latvia
29.mar
piektdiena

Stūrī Zēvele

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS