ZIŅAS

Rīgā koncertēs Trap Them

Circle Pit Shows 02.05.2017. 17:53
28.jūnijā Rīgā koncertu sniegs amerikāņu hardcore/crust/grind grupa "Trap Them" un pašmāju trio "TESA".

Trap Them tika izveidota 2002. gadā Bostonā, Masačūsetā un sākotnējā sastāvā bija vokālists/tekstu autors Ryan McKenney un ģitārists Braien Izzi. Abi mūziķi ir ietekmējušies no tādām grupām kā Entombed, Black Flag, Nasum, Swans, Neurosis, Darkthrone un Tragedy. Pašreizējais sastāvs ir papildinājies ar basģitāristu Galen Baudhuin un bundzinieku Bred Fickeisen.
Trap Them ir neapturams spēks, kas sajaucas kopā ar metālu, d-beat punk un hardcore skanējumu. Liriski un muzikāli Trap Them mūzika ir drūma, dusmīga, pilna izmisuma un ļoti tumšiem tekstiem. Katra albuma relīze kopš 2006. gada ir ierakstīta ar Converge ģitāristu Kurt Ballou God City Studios. Grupa ir devusies neskaitāmās tūrēs ar tādām labi atpazīstamām grupām kā Napalm Death, Victims, Rotten Sound, Extreme Noise Terror, Full Of Hell, Disfear, Black Breath un ir piedalījušies tādos festivālos kā Maryland Deathfest, Temples Fest, Copenhell, Inferno Fest, Deathwish fest un Roadburn. Jaunākais albums "Crown Feral" tika izlaists gada 23. septembrī, 2016. gadā.

Grupa TESA savu darbību sāka 2005. gada beigās. Šī ir grupa, kas mēģina nevis klasificēt savu stilu spēlējot kādā konkrētā veidā, bet dodot klausītājam brīvi izvēlēties interpretāciju, sajaucot dažādus stilus un sub-žanrus. Kopš 2006.gada grupa ir izdevusi piecus albumus, devusies vairākās Eiropas tūrēs, tajā skaitā 2016.gadā TESA tikai uzaicināta Eiropas tūrē ar grupu Neurosis.Pirmās biļetes tuvakajās dienās būs nopērkamas par viszemāko cenu un koncertam tuvojoties to cena palielināsies.
Durvis 19:00
Starts 20:00

Koncerta norises vieta tiks precizēta tuvākajā laikā.
Koncertu rīko koncertaģentūra CIRCLE PIT SHOWS.

Lasi vēl

Komentāri

a kurā vietā notiek koncis? :D
"Koncerta norises vieta tiks precizēta tuvākajā laikā."

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

SEKO MUMS

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.mai
trešdiena

Reinis Young Trio

NOASS, AB dambis 2, Rīga
25.mai
ceturtdiena

Hadrons 2017

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
26.mai
piektdiena

EBASH Crew party

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
26.mai
piektdiena

Ragana ASV , Fonoplane, Molecural Beats, SBSM ASV

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
Biļetes: ticketshop.lv
27.mai
sestdiena

Nemiera festivāls 2017

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9a

FORUMS