ZIŅAS

Rīgā koncertēs leģendārā ska grupa The Toasters

Depo 25.01.2018. 12:42
4. aprīlī Vecrīgas klubā "Depo" viesosies trešā viļņa ska veterāni "The Toasters" no ASV.

Ar deviņiem albumiem aiz muguras, „The Toasters” pirmo reizi kopā sanāca 1981. gadā, kad anglis Roberts Hinglijs (Robert Hingley) pārcēlās uz dzīvi Ņujorkā un nolēma izveidot grupu. Pārējie grupas dalībnieki bija Roberta vadītā komiksu veikala „Forbidden Planet” darbinieki un pirmais „The Toasters” koncerts notika klubā „A7”, kur ansamblis uzstājās pirms leģendārās pankroka grupas „Bad Brains”. Roberts Hinglijs ir vienīgais pastāvīgais „The Toasters” dalībnieks un virzītājspēks.

„The Toasters” tiek uzskatīti par pēdējā, „trešā viļņa” ska aizsācējiem un vērā ņemamu virzītājspēku, apvienojot Lielbritānijā aktuālo un ierasto, tradicionālo 2-tone ar Ņujorkas punk un hardcore skanējumu un ir lielā mērā atbildīgi par ska mūzikas bumu ASV deviņdesmitajos gados, ko apliecina arī vairāki prominenti mūzikas izdevumi – „Billboard” grupu sauc par modernā ska pionieriem, savukārt žurnāls „Mojo” „The Toasters” atzinis par trešo visu laiku labāko ska grupu. „The Toasters” daudz spēlējuši vēsturiskajā Ņujorkas klubā „CBGB” un tā radio ierindo grupu top 20 klubā spēlējošo mūziķu sarakstā, kurā ir arī tādi vārdi, kā „Ramones”, „Blondie”, „Talking Heads”, „The Police”, „Beastie Boys” un citi.

„The Toasters” Latvijā koncertējuši 2011. un 2013. gadā, pēdējā no reizēm esot vieniem no starptautiskā mūzikas festivāla „Laba Daba” viesiem.

Klubs „Depo” koncertam izvēlēts, jo iemieso ilggadēju, aktīvu pilsētas subkultūru pulcēšanās vietu. Tas atrodas Vaļņu ielā 32.
Koncerta sākums plkst. 19:00, biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un, kā ierasts, pirmo biļešu cena būs īpaši izdevīga, savukārt koncerta dienā to cena paaugstināsies.

 

Lasi vēl

Komentāri

Riekstiņš 27.01.2018. 13:35
FTW! "Klubs Depo koncertam izvēlēts, jo iemieso ilggadēju, aktīvu pilsētas subkultūru pulcēšanās vietu."

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.nov
trešdiena

GBH (UK) + PND

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.nov
piektdiena

Sólstafir (Is) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
23.nov
piektdiena

Laiks ir asinīs

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
24.nov
sestdiena

Through the Gates ov Oblivion II

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
24.nov
sestdiena

Simple Man 1 gada jubilejas koncis

Folkklubs ALA, Peldu iela 19, Rīga

FORUMS