ZIŅAS

Rīgā atgriezīsies folkmetālisti Eluveitie

Melnā Piektdiena 28.11.2017. 14:59
17. decembrī ar jaunā albuma prezentāciju Rīgā, klubā "Melnā piektdiena", atgriezīsies Šveices folkmetāla kolektīvs "Eluveitie".

Šveices folkmetālisti Eluveitie iedvesmu smeļas vēsturē - daļa tekstu ir romiešu laikā Alpos skanējušajā gallu valodas paveidā (gaulish), bet pats grupas nosaukums ir Šveices senā nosaukuma (Helvēcija) skanējums pirms vairāk nekā 2000 gadiem, tagad sen izmirušajā etrusku valodā. Savas desmit gadus ilgās darbības laikā "Eluveitie" ir bijuši ārkārtīgi aktīvi mūziķi, izlaižot pa ierakstam praktiski katru gadu. Lielākā daļa albumu (ieskaitot Helvetios albumu) ir ieturēti folkmetāla garā, taču ir arī akustiskie ieraksti. Paralēli tipiskajiem roka instrumentiem (ģitāras, bungas) Eluveitie izmanto arī stabules, mandolīnu, dūdas un vijoles. "Eluveitie" astoņu cilvēku kolektīvs pilnīgi noteikti ir vienīgais, kurā skan arī leijerkaste.

“Evocation II – Pantheon” ir septitais studijas albums un otrais akustiskais. Tas tika izdots 18.augustā un ir kā turpinājums ierakstam “Evocation I: The Arcane Dominion”, kas arī tika vēltīts ķeltu mitoloģijai Koncertu iesildīs "Silent Circus" no Šveices un itāļi "Even Flow".

Koncerta sākums plkst. 20:00. Durvis plkst. 19:00. 
Biļetes var iegadāties vietnē ticketshop.lv.


 

Lasi vēl

Komentāri

Kkāds eirovizijas cienigs sūds
Tautiskais metālists 03.12.2017. 07:37
Kāds tautas mūzikai sakars ar Eirovīziju?
Viņš gribēja teikt, ka skan pēc šlāgera.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.feb
ceturtdiena

Jāņa Vanadziņa trio

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
23.feb
piektdiena

R.O.Q Military Party

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
23.feb
piektdiena

LVDS & Oculosoul & Aivis Gailitis

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.feb
piektdiena

Inokentijs Mārpls, Zaķis, Muamar Mubarek

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
23.feb
piektdiena

Future Jets @ Fontaine Palace

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja

FORUMS