ZIŅAS

Radio Naba svinēs 15. dzimšanas dienu ar īpašu programmu un koncertu

Radio NABA 01.12.2017. 10:29
Piektdien, 1. decembrī, visas dienas garumā "Radio NABA savā 15. dzimšanas dienā dāvina klausītājiem īpašu svētku programmu

Tiešraidei varēs sekot līdzi ne vien radio uztvērējos FM 95,8 un mobilajās lietotnēs, bet arī vērot interneta video tiešraidē vietnē Naba.lv. Svētku sajūtu nodrošinās Radio NABA personības, ētera viesi un desmit dzīvās mūzikas priekšnesumi, kurus Radio NABA studijā sniegs grupas “Jauno Jāņu Orķestris”, “The Creek”, “Līgas”, “The Bubble Gum expLOTION”, “Podruga”, “Bezgalībieši”, “Suņa Stunda”, “STandART”, “Plenērs”, “Marta SmiLga”, Nils Īle un “Kanisaifa”.

Dzimšanas dienas svinības atklās atraktīvais raidījums “Nabarīts”. Plkst. 9.00 studijā viesosies Una Klapkalne, Latvijas Radio jaunā valdes priekšsēdētāja. Plkst. 11.00 radio klausītājus uzrunās prof.Indriķis Muižnieks, Latvijas Universitātes rektors. Muzikālajiem priekšnesumiem audio un video tiešraidē no Radio NABA studijas varēs sekot līdzi no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00. Grupu un mūziķu uzstāšanās ilgums ir ap 20 minūtēm.

PROGRAMMA
8:00 līdz plkst. 11:00 Rīta programma “NABARĪTS” kopā ar Kozmenu, Ahhhti un Putnu. “Digitālo brokastu” īpašais viesis Artūrs Mednis (viens no pirmajiem Radio NABA ētera instruktoriem, digitālo brokastu priekšgājējs).
9:00 Saruna ar Latvijas Radio jauno valdes priekšsēdētāju Unu Klapkalni;
11:00 Saruna ar Latvijas Universitātes rektoru prof. Indriķi Muižnieku.

Turpinājumā koncerti tiešraidē no studijas:
11:30  “Jauno Jāņu orķestris”
12:00 “The Creek”
13:00 “Līgas”
14:00 “The Bubble Gum expLOTION”
15:00 “Podruga”
16:00 “Bezgalībieši”
17:00 “Suņa Stunda”
18:00 “STandART”
19:00 “Plenērs”
20:00 “Nils Īle un Kanisaifa”
21:00 “Marta SmiLga”

Radio ēterā būs dzirdami dažādu paaudžu Radio NABA ētera instruktori, raidījumu vadītāji, būs spēles un konkursi, būs karsti sveicieni un nedzirdētas tikšanās audio formātā. Radio NABA ētera svētku programmā būs dzirdami raidījums “NABARĪTS” (Kozmens, Ahhhtis, Putns, Vicis, Arturs Laime un Uldis), raidījums “Melnā kaste” (Linda Krūmiņa, Justīne Vaivode), raidījums “Dabsolis” (Jānis Kravalis),  jaunais “Bron-hīts” iesaukums – Andrejs Vīksna, Roberts Ķirķis, kā arī Radio NABA instruktori Atis Žagars, Aija Fedorova, Anete Enikova, Herta u.c.

Aicinām svētku programmas veidošanā iesaistīties arī Radio NABA klausītājus. Zvanot uz studijas tālruni būs iespēja ne tikai izteikt laba vēlējumus, bet arī piedalīties svētku programmas veidotāju sarūpētajos konkursos ar iespēju laimēt jauno Radio NABA kalendāru 2018. gadam un dažādus mūzikas ierakstus. Aktualitātēm līdzi varēs sekot sociālajos medijos, izmantojot mirkļbirku #NABAsvin.

Svētku nedēļas turpinājumā sestdien, 2. decembrī, plkst. 20:00 Aspazijas bulvārī 5  notiks 15. gadadienas lielkoncerts. Vienotu priekšnesumu veidos "Rāva", "Martas Asinis", "Čipsis un Dullais", "MMMM", "Tehnikums", "Podruga", Juris Kulakovs un Ieva Akuratere, kā arī filozofu apvienība "aaafterwork". Vakara gaitā būs vērojama nepieradināta video un Dj programma. Līdzās ierastajam mūziķu repertuāram koncertā būs dzirdamas kompozīcijas ar Eduarda Veidenbauma vārdiem gan mūsdienīgos elektroniskos ritmos no ilgi gaidītās ritmiskās orģinālmūzikas izlases “Veidenbaums. Vaidi un Gaidi", gan arī klasiskajā Jura Kulakova un Ievas Akurāteres programmā – “Septiņarpus dziesmas" ar Eduarda Veidenbauma vārdiem". Vakara programmu papildinās filozofu apvienība “aaafterwork", kas piedāvās refleksiju “Radio-aktīvais Veidenbaums". Apvienību veido trīs filozofi – Andrejs Balodis, Andris Hiršs un Ainārs Kamoliņš, kuri šī gada ietvaros realizē performatīvu un akadēmisku projektu "Mehāniskais Veidenbaums". Papildu informācija par lielkoncertu. Norises vietā varēs aplūkot fotokonkursa “15x15” finālistu fotoizstādi “Vilnis”, kas tiks atklāta 30. novembrī plkst. 18.00.

Latvijas radio 6 - Latvijas Universitātes Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas pirmo reizi FM viļņos izskanēja 2002. gada 1. decembrī. Tā tapa ar Latvijas Universitātes un Latvijas radio atbalstu kā atsevišķs Latvijas radio kanāls. No 2015.gada februāra Radio NABA var klausīties Rīgā un tās apkārtnē FM 95.8. Pasaulē to ir iespējams klausīties internetā - naba.lv/raida, Latvijas radio lapā, LSM portālā un mobilajās lietotnēs.

Lasi vēl

Komentāri

Kur Oghre un Tesa?
Jauna šlāģerizlase.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

12.dec
ceturtdiena

Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.dec
ceturtdiena

Mortons

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Tesa un Židrūns

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS