ZIŅAS

PND svinēs 20 gadu jubileju

PND 31.01.2018. 13:03
2. februārī klubā "Depo" grupa "PND" svinēs 20 gadu pastāvēšanas jubileju, uz skatuves aicinot arī bijušos grupas dalībniekus.

Sagaidot 20. dzimšanas dienu, grupa PND laiž klajā sarunu ciklu ar PND bijušajiem un esošajiem dalībniekiem. Šīs sarunas ir dokumentālas laika liecības, tās ir atmiņas par Rīgu, kad tā svinēja 800 gadi, par Veldzi, attieksmi pret pasauli, kuru nespēj iedragāt regulāri kautiņi, par draudzību, vienotību, alu un rokenrolu galu galā!

Bijušais grupas ģitārists Valters Klucis lieliski noformulēja PND ilgdzīvošanas kodu. Viņaprāt, grupa ir dzīvs organisms, bet dalībnieki ir šūnas. Un, kā zināms, šūnas veidojas, dzīvo un arī beidz savu eksistenci organismā. Savukārt, Šuriks – vēl viens no bijušajiem ģitāristiem, ieskicē PND agrīno filozofiju. Proti, galvenā ideja ir tāda, lai nav nekādas idejas. Un tas ir svarīgi.

Šīs sarunas ir visaptveroša atbilde uz grupas retorisko jautājumu, kurš rotā pirms desmit gadiem izdoto albumu – Kas tas ir PND?Visas sarunas ir pieejamas šeit

Ar PND bijušajiem un esošajiem dalībniekiem sarunājās Ralfs Dravnieks. Pie kameras – Mārcis Ābele. Atbildīgais par skaņu – Reinis Rinka.

Lasi vēl

Komentāri

Riekstiņš 02.02.2018. 11:26
Daudz laimes, PND!
Guntars Račs 04.02.2018. 22:42
MicRec bija 20 gadu jubileja jau pirms 2 gadiem

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.aug
trešdiena

Sudden Lights un Laika Suns brīvdabas koncertā Spīķeros

Spīķeri - radošais kvartāls, Maskavas iela 6 Riga
23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga

FORUMS