ZIŅAS

PND svinēs 20 gadu jubileju

PND 31.01.2018. 13:03
2. februārī klubā "Depo" grupa "PND" svinēs 20 gadu pastāvēšanas jubileju, uz skatuves aicinot arī bijušos grupas dalībniekus.

Sagaidot 20. dzimšanas dienu, grupa PND laiž klajā sarunu ciklu ar PND bijušajiem un esošajiem dalībniekiem. Šīs sarunas ir dokumentālas laika liecības, tās ir atmiņas par Rīgu, kad tā svinēja 800 gadi, par Veldzi, attieksmi pret pasauli, kuru nespēj iedragāt regulāri kautiņi, par draudzību, vienotību, alu un rokenrolu galu galā!

Bijušais grupas ģitārists Valters Klucis lieliski noformulēja PND ilgdzīvošanas kodu. Viņaprāt, grupa ir dzīvs organisms, bet dalībnieki ir šūnas. Un, kā zināms, šūnas veidojas, dzīvo un arī beidz savu eksistenci organismā. Savukārt, Šuriks – vēl viens no bijušajiem ģitāristiem, ieskicē PND agrīno filozofiju. Proti, galvenā ideja ir tāda, lai nav nekādas idejas. Un tas ir svarīgi.

Šīs sarunas ir visaptveroša atbilde uz grupas retorisko jautājumu, kurš rotā pirms desmit gadiem izdoto albumu – Kas tas ir PND?Visas sarunas ir pieejamas šeit

Ar PND bijušajiem un esošajiem dalībniekiem sarunājās Ralfs Dravnieks. Pie kameras – Mārcis Ābele. Atbildīgais par skaņu – Reinis Rinka.

Lasi vēl

Komentāri

Riekstiņš 02.02.2018. 11:26
Daudz laimes, PND!
Guntars Račs 04.02.2018. 22:42
MicRec bija 20 gadu jubileja jau pirms 2 gadiem

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.nov
trešdiena

GBH (UK) + PND

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.nov
piektdiena

Sólstafir (Is) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
23.nov
piektdiena

Laiks ir asinīs

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
24.nov
sestdiena

Through the Gates ov Oblivion II

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
24.nov
sestdiena

Simple Man 1 gada jubilejas koncis

Folkklubs ALA, Peldu iela 19, Rīga

FORUMS