ZIŅAS

Pits Andersons lūdz palīdzību cīņā ar smagu slimību

09.08.2015. 18:17
Pazīstamais latviešu rokmūziķis Pits Andersons savā mājaslapā ir nācis klajā ar paziņojumu, ka sirgst ar retu un neprognozējamu vēža formu. Mūziķis atklāj, ka viņa pēdējā cerība ir terapija, kuras izmaksas ir 21 000 eiro, tāpēc lūdz, lai atbalstītāji un klausītāji nepaliktu vienaldzīgi.

“Cauri gadiem es jūtu jūsu mīlestību, atbalstu, un pats arī vienmēr esmu centies caur savu mūziku sniegt jums dzīvesprieku un optimismu. Tagad mani ir piemeklējusi liela bēda - man ir atklāts viens no visretāk sastopamajiem vēža paveidiem – tā ir liposarkoma.”

Andersons atklāj, ka viņa pēdējā cerība ir Rineker Protonterapijas centrs Minhenē, Vācijā, kur diagnostika un terapija 6 nedēļu garumā izmaksās 21 tūkstoti eiro. 

Ziedojumus var sūtīt :

Pits Andersons
220345 – 10138
Konts Swedbankā – LV63HABA000151A102803
BIC/SWIFT code: HABALV22 

Atbalstu sniegt varat arī iegādājoties biļeti uz koncertu “Pita Andersona atbalstam”, kas 9. aprīlī notiks koncertzālē “Rīga” un kurā piedalīsies mūziķa draugi un līdzgaitnieki. Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzē”.

Pēc pazīstamā un autoritatīvākā padomju rokmūzikas eksperta, slavenā žurnālista Artēmija Troicka, grāmātas "Back In The USSR, The True Story Of Rock In Russia" autora pētījuma datiem, Pits Andersons ir pirmais nopietni vērtējamais rokeris visas bijušās Padomju Savienības teritorijā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

12.dec
ceturtdiena

Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.dec
ceturtdiena

Mortons

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Tesa un Židrūns

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS