ZIŅAS

Pits Andersons lūdz palīdzību cīņā ar smagu slimību

09.08.2015. 18:17
Pazīstamais latviešu rokmūziķis Pits Andersons savā mājaslapā ir nācis klajā ar paziņojumu, ka sirgst ar retu un neprognozējamu vēža formu. Mūziķis atklāj, ka viņa pēdējā cerība ir terapija, kuras izmaksas ir 21 000 eiro, tāpēc lūdz, lai atbalstītāji un klausītāji nepaliktu vienaldzīgi.

“Cauri gadiem es jūtu jūsu mīlestību, atbalstu, un pats arī vienmēr esmu centies caur savu mūziku sniegt jums dzīvesprieku un optimismu. Tagad mani ir piemeklējusi liela bēda - man ir atklāts viens no visretāk sastopamajiem vēža paveidiem – tā ir liposarkoma.”

Andersons atklāj, ka viņa pēdējā cerība ir Rineker Protonterapijas centrs Minhenē, Vācijā, kur diagnostika un terapija 6 nedēļu garumā izmaksās 21 tūkstoti eiro. 

Ziedojumus var sūtīt :

Pits Andersons
220345 – 10138
Konts Swedbankā – LV63HABA000151A102803
BIC/SWIFT code: HABALV22 

Atbalstu sniegt varat arī iegādājoties biļeti uz koncertu “Pita Andersona atbalstam”, kas 9. aprīlī notiks koncertzālē “Rīga” un kurā piedalīsies mūziķa draugi un līdzgaitnieki. Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzē”.

Pēc pazīstamā un autoritatīvākā padomju rokmūzikas eksperta, slavenā žurnālista Artēmija Troicka, grāmātas "Back In The USSR, The True Story Of Rock In Russia" autora pētījuma datiem, Pits Andersons ir pirmais nopietni vērtējamais rokeris visas bijušās Padomju Savienības teritorijā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.aug
trešdiena

Sudden Lights un Laika Suns brīvdabas koncertā Spīķeros

Spīķeri - radošais kvartāls, Maskavas iela 6 Riga
23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga

FORUMS