ZIŅAS

Novembrī Rīgā koncertēs Laibach

alternative.lv 13.06.2017. 21:29
16. novembrī Rīgā, koncertzālē "Palladium", koncertu sniegs slovēņu avangarda grupa "Laibach".

Informācija facebook pasākumā liecina, ka grupa "Laibach" koncertā iepazīstinās ar jaunajiem grupas dalībniekiem un izpildīs mūziku no slovēņu režisora Matjaža Bergera izrādes "Tā runāja Zaratustra" (Also sprach Zarathustra), kuras pamatā ir Frīdriha Nīčes darbs ar tādu pašu nosaukumu, savukārt albums ar kompozīcijām no izrādes tiks izdots 14. jūlijā.  „Laibach” ir slovēņu avangarda mūzikas grupa, īpaši asociēta ar industriālās un neoklasiskās mūzikas novirzieniem, kā arī „Neue Slowenische Kunst” kustību, kuru 1984. gadā tā lielā mērā aizsāka. „Laibach” savu darbību sāka 1980. gada 1. jūnijā Trbovljē, Slovēnijā (tajā laikā vēl Dienvidslāvijā) un kopš tā laika grupa kļuvusi par vienu no spilgtākajām žanra pārstāvēm un daudzu citu populāru mūziķu, tādu kā vācu „Rammstein”, iedvesmas avotu. Par svarīgu notikumu grupas karjerā kļuva uzstāšanās Ziemeļkorejā, par ko tapusi arī rokumentāla filma "Liberation Day".

Sīkāk par koncertu un biļešu iegādi ziņosim, kad šī informācija būs pieejama.

Lasi vēl

Komentāri

re, ir biļetes tagad : http://shop.piletilevi.ee/public/?concert=221214&lang=eng&design=palladium¢er=126#view=ticketsselect

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.aug
trešdiena

Sudden Lights un Laika Suns brīvdabas koncertā Spīķeros

Spīķeri - radošais kvartāls, Maskavas iela 6 Riga
23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga

FORUMS