ZIŅAS

Novembrī Rīgā koncertēs Laibach

alternative.lv 13.06.2017. 21:29
16. novembrī Rīgā, koncertzālē "Palladium", koncertu sniegs slovēņu avangarda grupa "Laibach".

Informācija facebook pasākumā liecina, ka grupa "Laibach" koncertā iepazīstinās ar jaunajiem grupas dalībniekiem un izpildīs mūziku no slovēņu režisora Matjaža Bergera izrādes "Tā runāja Zaratustra" (Also sprach Zarathustra), kuras pamatā ir Frīdriha Nīčes darbs ar tādu pašu nosaukumu, savukārt albums ar kompozīcijām no izrādes tiks izdots 14. jūlijā.  „Laibach” ir slovēņu avangarda mūzikas grupa, īpaši asociēta ar industriālās un neoklasiskās mūzikas novirzieniem, kā arī „Neue Slowenische Kunst” kustību, kuru 1984. gadā tā lielā mērā aizsāka. „Laibach” savu darbību sāka 1980. gada 1. jūnijā Trbovljē, Slovēnijā (tajā laikā vēl Dienvidslāvijā) un kopš tā laika grupa kļuvusi par vienu no spilgtākajām žanra pārstāvēm un daudzu citu populāru mūziķu, tādu kā vācu „Rammstein”, iedvesmas avotu. Par svarīgu notikumu grupas karjerā kļuva uzstāšanās Ziemeļkorejā, par ko tapusi arī rokumentāla filma "Liberation Day".

Sīkāk par koncertu un biļešu iegādi ziņosim, kad šī informācija būs pieejama.

Lasi vēl

Komentāri

re, ir biļetes tagad : http://shop.piletilevi.ee/public/?concert=221214&lang=eng&design=palladium¢er=126#view=ticketsselect

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

27.apr
piektdiena

NUVO(LV) // Pobeda(Rus)

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
28.apr
sestdiena

Tesa, Soundarcade, Reiner

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
28.apr
sestdiena

Simple Man (classic rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
28.apr
sestdiena

Get Your Gun (Dānija) + ILLA

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
4.mai
piektdiena

PööLoY GLääNZ (Igaunija, ska-punk-roll)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS