ZIŅAS

Notiks Metal United World Wide koncerts

Latvijas Rokmūzikas asociācija 25.04.2018. 12:57
5. maijā klubā "Melnā Piektdiena" notiks koncerts, kas ir viens no vairāk nekā 70 ieplānotiem vienlaicīgi notiekošiem koncertiem vairāk nekā 40 pasaules valstu pilsētās.

Šī globālā notikuma mērķis ir vienot visas pasaules roka un metāla mūzikas cienītājus zem vienota saukļa “United We Stand, Divided We Fall!” jeb “Vienoti mēs stāvam, dalīti mēs krītam!”. Latvijas pasākumā piedalīsies dažādus roka un metāla subžanrus pārstāvošas apvienības, lai ikkatrs apmeklētājs būtu apmierināts ar muzikālajiem priekšnesumiem.

Šogad pasākumā piedalās 5 vīru alternatīvā roka, post-roka, post-hardcore apvienība SEVER, Blinded Memory – electronicore grupa no Rīgas, Once Upon – modern/alternative metal, Legacy ID – Latviešu progressive metal/rock grupa, Jānis Bukums – hard’n’heavy apvienība, Bloody Heels – 80. gadu stila rokgrupa, Terror Activator – crossover/thrash metal apvienība, Iron Wings – heavy metal grupa no Rīgas, Rusted Wheel – smagā roka apvienība, savā skanējumā apvieno klasisko ar moderno un Dehead – death/thrash metal grupa.Pasākuma norises vieta un laiks: klubs “Melnā Piektdiena”, Brīvības gatve 193c, no plkst. 18:00. Ieejas maksa - 5 eiro.

Lasi vēl

Komentāri

šausmīgi dīvaina grupu izvēle
Štunts par izvēi, bet skaits ir MILZĪGS. Atpakaļ deviņdesmitajos.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.aug
piektdiena

KautKaili

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
24.aug
piektdiena

Banjoelectric (Detroit Electro-Folk / New Americana, ASV)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
25.aug
sestdiena

Party&Goldsprint #cmwc2018

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
25.aug
sestdiena

The Creek / Melno Cepurīšu Balerija (Jelgava)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.aug
ceturtdiena

The Aspect Project (Norvēģija – pop/ rock)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS